| Maria_Ana_1998_XnrA a întrebat:

Am facut urticarie si am fost la doctor si mi-a zis ca o sa imi treaca in scurt timp ..cum fac sa scap mai repede + ca ma mai si mananca si trebuie sa rezist sa nu ma mai scarpin. vreauu sa scap mai repede.Dau funda pentru. cele mai bune raspunsuri!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Pai trebuia sa iti dea o crema, ceva straight face

| Maria_Ana_1998_XnrA explică (pentru gingergirl1):

Nu mi-a dat nimic. ca am intrebat! straight face

| gingergirl1 a răspuns (pentru Maria_Ana_1998_XnrA):

Inainte de a incepe scoala imi aparuse pe fata,in zona gurii,niste bubuite asa ce ma mancau foarte tare, am fost la farmacie(era o intoxicatie) si mi-a dat o crema, advantan, si niste pasrilute si mi-au trecut cam intr-o saptamana!
Nu stiu ce ti-a zis tie medicul, nu stiu medicina si etc laughing dar na'...trebuia sa iti dea ceva, o reteta, doar nu ti-o trece asa dintr-o data laughing

| Maria_Ana_1998_XnrA explică (pentru gingergirl1):

Stii ce mi-a zis? Sa nu mai mananc alimente de la magazin adica ...salamuri ..carnati si chestii de astea.dar o sa ma duc maine la farmacie si o sa intreb big grin