| neUtilizator a întrebat:

La noi la scoala intotdeauna se intampla ceva amuzant. In fiecare zi ma duc vesela ca stiu ca voi rade cu pofta(cand nu e vacantabig grin). De exemplu am o colega foarte suparacioasa, pe care toata clasa are ciuda fiindca e alintata rau si ne paraste la profesori.

Ne jucam adevar sau provocare cu baietii si unuia i-a venit provocarea sa-i ia ghiozdanul de pe scaunul pe care statea ea in acea clipa si sa-l incuie in dulapul claseilaughing. El, cu istetime i l-a luat fara sa observe. Cand si-a dat seama, fata s-a ofticat rau de totrolling on the floor. Nu mai puteam de ras in acea cliparolling on the floor. Si acum cand imi amintesc, ma pufneste rasulrolling on the floor.

La scoala voastra ce intamplari amuzante sunt?

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Cand la ora de engleza am ramas numai 3 cu profa si ceilalti se bateau cu corn si lapte pe hol.
sau cand un coleg s-a imbracath cu hainele femeii de servici si a intrat in clasa in timpul orei sa ia o matura si noi am inceput sa radem si cand a iesith profa n'ea zis ca ne'am purtat urat si ca "oare cum s-a simtit saraca femeie?" [ ea nu si'a dat seama ca era de fapt un "elev"hee hee rolling on the floor ]
mai sunt multe laughing
bye wave
PS: daca imi dai funda nu ma supbatting eyelashes

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CreepyCrow a răspuns:

S-a asezat unu pe o masa de la scoala si nu era fixata asa ca a cazut cu tot cu banca si caiete, si mai eram si in oralaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| niko a răspuns:

Vai nu vreau sa imi audc mainterolling on the floor
Ca am un coleg tampit rau de tot rolling on the floor Intr-o zi a prins o libelula si mi-a pus. o in penar(libelula era vie) rolling on the floor)
Sau a pus o baleata cu apa deasupra la usa la baie si m. a chemat pana la baie rolling on the floor si mi-a cazut galeata in caprolling on the floor
Sau la ora de sport rolling on the floor vine la mine cica :Nikooobig hug si sare pe mine si am cazut aman2 unu peste altu rolling on the floor si profu ra in clasa si a inceput sa radalaughing)

| perro12 a răspuns:

Hmm nu prea amuzante.
Un baiat sa ascuns dupa tabla si in timpul orelor asculta muzica(la maxim si desigur profesoara nu stia de unde vine acel zgomot)si tot asa aprox 4 ore cand la zarit din greseala directorul si la scos in suturi de acolo laughing.
In alta zi profesoara de fizica (batrana cum era ea ) s-a urcat pe un scaun ca sa-i dea o palma unui elev (care era inalt).
Copii care au spart geamuri cu capul laughing
si multe altele happy imi trebuie cam 2 zile sa le scriu pe toate
dar cea mai tare este atunci cand eram in generala si am aruncat dupa copii cu lapte si am nimerit un profesor laughing
HF