| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

M-am saturat de emisiunile de la televizor! x-(
m-am saturat de televizor! x-(
nici disney chanell, nu mai este ce a fostcryingla televizor, ar trebui distribuite emisiuni disney, nu porcarii de genu' schimba-ti look-ul, sau acele desene animate prostesti, de la disney junior, care manipuleaza mintea celor mici! x-(
stiu ca nu este o intrebare si nu imi pasa! cine vrea sa faca misto, de ce am scris in "nonintrebare", sa ma pupe undeva!sad
poate dau funda la cea mai buna parere, dar e T/A, deci...

Răspuns Câştigător
| totGumã a răspuns:

Imi placea mai mult cans se difuza Cei cu Andy sau Copii de la 402 nu porcariile astea d Hana montana sau...**** mea!

6 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Cel mai mult dauneaza În puii mei.Una dintre cele mai inculte emisiuni ale momentului. Sper că nu va mai fi alt sezon.Ăia manipulează cand îi vezi imbrăcaţi in fuste sau in popă

| ViezurE a răspuns:

@GrimReaper
Tu pui south parca alături de robotzi şi în puii mei? Vai de capu tău.

| CautNume a răspuns:

straight face inainte sa vorbesti te-ai uitat la toate programele macar? lol incearca In puii Mei, RObotzi, South parca si ce mai e etc...

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Mda chiar ai dreptate toate canalele au devenit din ce in ce mai stricate`straight face
din 2 in 2 programe vezi cateceva care iti distruge mintea sau care te lasa rece
in plus programele astea de desene intr-adevar distrug mintile copiilor straight face am un exemplu din propie experienta : eram cu nepoata mea care are 4 ani si ne uitam la disney si erau niste desene ( nu le stiu numele big grin ) in care un copil a sarit de la balcon cu o umbrela`.` si peste 1 ora cam asa o vad pe nepoatamea cu o umbrela ca asa a vazut in desene :-s`

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Mda sad si mie imi lipseste Jetix... veneam de la scoala in clasa a III a si navaleam direct in sufragerie pe acel canal si incepeam sa rad in timp ce mancam mar ras cu biscuiti laughing. Inca de acum 1 an nu ma mai uit la desene animate decat ocazional, cand ma obliga fratele meu de 7 ani. Macar au mai ramas emisiuni ca TAPS : vantorii de fantome sau TopGear, poate si Man vs. Wild cu Bear Grylls unde NU mi se manipuleaza mintea de catre papitzoi penibili care,, unde este umbrela? ajutati-ma sa imi gasesc umbrela! '' ( care era langa el )

| Kinkyz a răspuns:

Disney channel niciodata n-a fost bun.