| Florinaa14 a întrebat:

Ma v-as invita la mine acasa da na-m dero.si no cum imi mancam apa mi-am dat seama ca bunica lipseste.ma duc o caut.si no ia cum o plecat cu avionu nu putea sa-i duca la ala vinu ca plecase si nu stia sa innoate innapoi stiti...si o sun da zice ca telefonul nu functioneaza cand este la prea mare inaltime si atunci mi-am dat seama ca este pe camp da n-am avut chef sa ma duc dupa ea si m-am gandit sa va zic si voua cum a disparut matusa mea... ce este de facut? ca sunt distrusa! mi-e dor de strabunicamea! crying

Răspuns Câştigător
| Missy a răspuns:

Eu zic sa ii spui lu' tactu' ca a disparut bunica'ta si sunt sigura ca maicata o va gasi pe matusita, iar cand va fi gasita strabunica'ta se va simti nemaipomenit ca a fost salvata de verisoara'ta. (:

3 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Lasa Florina... Nu fi suparat ca te-o tradat ca pe-un...c*cat. Eu, un lucru stiu in viata: omu cat greseste invata!

| Șâret a răspuns:

Ce să zic? " http://hi5.com/......otoUser.do "
sau "http://hi5.com/......otoUser.do
:) Strălucite poze de-ale tale! :))

| totY0 a răspuns:

laughing) ce trebuie suna!