| Burlacu006 a întrebat:

Credeti ca satana exista? daca da de ce? ati avut cazuri in care l-ati vazut sau ceva?
mie un prieten mi-a zis ca avea o matusa care se ocupa cu vraji sataniste si ca odata a venit la el,el i-a zis sa plece si dupa ce a plecat el a vrut sa se duca la un prieten si cand a dat sa iasa pe usa a zis ca era unu mare gras cu coarne visinii si ii zicea eu sunt prietenu tau vino cu mine, el s-a dus la o vitrina unde a vea icoane si i-a zis vino tu la mine el a dat sa intre pe usa si dupa aia a disparut, sa jurat in fata mea ca e adevarat. voua vi s-a intamplat asa ceva?

1 răspuns:
| Evelyn666 a răspuns:

Uau. Sa inteleg ca daca acel prieten iti jura ca masa s`a transformat in Mickey Mouse, tu o sa-l crezi?