| KhloeAfterDark a întrebat:

Acum 2 zile eram la hotelul Perla iar in hol se uita o fetita la un film pe HBO cu cateva fete de 10 ani la scoala care deschideau felicitari de Valentine Day.
In camera am vazut inca putin dar apoi s-a luat semnalul.Era asa:
Era o fetita blonda si cocheta care a luat biletele de innot de la copii, apoi a vrut sa le duca la un birou dar profesorul a refuzat di a spus unei fete saten inchis sa le duca.Cand iesea, blonda a intepat-o rau in spate cu un creion colorat din penar, fara sa vada nimeni. Fetita a iesit, a vazut ca blonda vine la baie si s-a bagat intr-o toaleta sa verifice intepatura, iar dosarul a picat sub usa.Blonda l-a luat si l-a dus ea, si pe hol i-a spus satenei ca n-a parat-o.
La cursurile de inot, mai tarziu, satena n-a putut sa innoate findca biletul ei de voie cu semnatura parintilor nu era in plic, blonda il scosese, si a stat pe margine suparata, Frate-su mai mare a vazut tot dar s-a dus sa innoate.
Dupa innot, satena nu isi gasea hainele in dulapior, iar dupa ce a plecat toata lumea, le-a gasit in cosul de gunoi, tot blonda o facuse.
Si erau mai multe scene, blonda a scris cu anonim pe site-ul scolii, la forumul de la sectiunea cursuri de innot, sa intrebe profesorul cineva de boala de piele a fetitei satene, si daca e normal sa innoate in aceeaz, si apa cu ei, inventase tot.
Alta data fiindca bunica fetitei avea lame si fetitei ii placea sa se duca sa le mangaie, blonda a aflat cumva si a pus afise pe dulapioarele de la innot cu o poza cu o lama pe o campie si cu capul fetitei satene, si titlul era The Stupid Llama Girl.
Alta data fratele satenei avea vreo 12 ani si stia sa sara in bazin de pe trambulina si blonda tot zicea
-Odata am castigat un concurs de sarituri la trambulina, dar eu am facut 2 rasuciri
-Si eu pot, zicea baiatul
-Nu poti, esti un fraier, n-o sa poti s-o faci! zicea blonda.Instructorul de innot, un om negru, nu vedea scena. Fetita satena zicea Inceteaza Tara! Da-te jos, domnul...(instructorul) a zis sa stai pe margine!
Fratele ei a incercat saritura dar s-a lovit la cap de trambulina si a picat inconstient in apa.Sorsa a strigat instructorul, si ala a sarit in apa sa-l ia repede.
In ultima scena (mai sunt multe da va innebunesc) fetita satena s-a imprietenit cu o fetita bruneta si una blonda.Toate trei purtau aceleasi esarfe colorate, fiindca fetita blonda avea parul lung, dar vroia sa ii faca satena breton in baia fetelor dar blonda cu vrei 2 fete dupa ea i-a taiat o suvita bine, draguta, apoi a zis ca i-a alunecat mana si i-a taiat bretonul pana sus, urat. Fetele i-au dat si fratelui o esarffa sa o puna pe cap, si acoperea fix bandajul de-a lungul fruntii si in spate.
Si satena a propus o tema pentru proiectul clasei pentru acel an:Intimidarea in scoli.
Cand profesorul a intrebat cati dintre ei au fost intimidati in scoala, toti copii au ridicat mainile si s-a luat curentul.
A fost pe HBO mai pe seara.Stiti care e titlul filmului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrissa nu se dă bătută
așa se numește