| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Mereu Nutella crying
De ce Nutella? De ce nu Finneti? De ce nu budinga? Sau ori ce alt ceva la fel de gustos ca Nutella?
Astept cat mai multe din parerile voastre tongue

Răspuns Câştigător
| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns:

Îmi place Nutella, îmi place Finneti, îmi place si Budinca. Dar cu toate la un loc fac urat la veceuwinking.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și dacă eu nu am o părere? thinking

| xXdoareuXx a răspuns:

Poate multora le place mai mult nutella.

| Pricked a răspuns:

Poate ca tie nu-ti place Nuttela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam abuzati de nutella p-aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce, nu.

| Foxyyyy a răspuns:

Budinca,nu budinga.Nutella e mai buna decat Finetti, dar nu fac o obsesie pentru ca imi place, ca majoritatea thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Mokaxoxo a răspuns:

Mie imi place Budinga!

| Chronicles a răspuns:

Şi eu aş vrea să ştiu de ce.

| CristinaElena96 a răspuns:

Ce zici de pizzalaughing)?

| Lora1 a răspuns:

Multora le place Nuttela dar mie imi place mai mult Finetti
Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti Finetti

| SmartLier a răspuns:

Nimic nu este la fel de gustos ca Nutella!
Nu-ti mai bate joc de Regina Nutella ca vezi tu.

| iHateStrike a răspuns:

Finetii la dreapta, Finetti la stânga.

Da' ce e ăsta mă, mașină?

| Xtal a răspuns:

Hipster.

| pзαch a răspuns:

Pentru ca Ana are mere.

| FhackYou a răspuns:

Nutella pentru ca intr-un univers paralel Nutella ne protejeaza. Daca tu faci caca el are grija sa te atentioneze sa tragi apa, sau daca tu faci un pârţ, ea alunga mirosul de langa tine, sau daca tu faci sex, are grija sa-ti puna prezervativul big grin