| 六兆年と一夜物語 a întrebat:

Numai la mine se uită lumea ciudat când cânt pe stradă sau când vorbesc cu animăluţele mele imaginare?

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nuuu.Și la mine se uită proful de istorie ciudat când ies la tabla și-l întreb pe Hitler în ce an a murit.

| Furculingură a răspuns:

Şi la mine se uită ciudat când mă bat cu piticii mei...

| Aiwendil a răspuns:

Nu se uita la tine.Se uita la animalutele care vorbesc cu tine. laughing

| єχcєєℓ a răspuns:

Eu mă uit doar la cât de frumoasă eștihee hee

| Speed99 a răspuns:

*you don't say?!*

| ww2Totenkopf a răspuns:

Pai pariez ca ai canta Miku Hatsune, nu Rammstein.

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Tu ce ai cu idolul meu, hă?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Pai... romani care sa inteleaga Japoneza nu prea exista.Insa mai inteleg Germana.

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

'Tu-ţi germana!
Până la urmă, ce ai cu Miku-tan, idolul meu, ăăă?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Absolut nimic, dar tu ce ai cu Rammstein si Germana?

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Nimic. Eu nu pomenesc nimic eu ei în întrebări sau la răspunsuri
Aşa, ca tine tongue

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Hai gurita pana nu recurg la melodiile lui Rmmstein.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Rammstein=mistocareala
Germana?! O am la scoala! Stii ce grea e? Tu-ti germana nazistului dracu camuflat ce te-as injura dar ma ard deja degetele de la tastatura, a sa ma ca*!

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Am ascultat şi eu despul Rammstein sau cum s-o numi. Crezi că mă sperii sau ce?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Rammstein nu are nici o legatura cu al treilea reich german.

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Am zis eu că are?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Ba existaaaa. Adica inteleg cat de cat, dar nu la perfectiune

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu,chiar deloc. Si nu doar animalute si anime-uri cateodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E ceva obisnuit.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Eu nu vorbesc cu animalele si nici cele imaginare.

| Unniique a răspuns:

Colegii mei mereu caută animăluţe prin clasă când eu le mângăi şi le zic pis-pis-piss sau cuţu-cuţu-cuţu laughing