| Nr1One a întrebat:

Ce as putea face sa nu atrag atentie, sa devin invizibil? De obicei se tot uita lumea la mine tare ciudat, ori se stramba, ori se uita insistent, vorbesc de oameni cu care ma intalnesc pe strada asa in drum.

Răspuns Câştigător
| anastan12345 a răspuns:

Pur și simplu.Cand se uita lumea la.tn tu nu te uita la ei. E ciudat la.inceput dar te obișnuiești.Sau poate ai ceva ciudat ce tu nu observi. oricum sper că te am ajutat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este doar in imaginatia ta ca se uita asa, doar asa ai impresia.

| Katie1356 a răspuns:

Invata sa nu le mai acorzi atentie, de multe ori poate din subconstient pleaca si aceasta impresie iar ei de fapt nu se uita la tine.