| noktambul a întrebat:

O bruneta, o roscata si o blonda sunt colege de scoala primara. Toate sunt in clasa a IV-a. Toate stau pe randul de la geam. Care dintre ele are tzatzele mai mari? De ce?

Răspuns Câştigător
| Goofy a răspuns:

Blonda, in clasa a 4 a are vreo 20 de anilaughing! Asa-i?

7 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Blonda, logic! Eram cu ea anul trecut la doctor cand si-a bagat silicoane, anul' asta isi umfla buzele.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Blonda,are silicoane...happy

| Sunnyツ a răspuns:

Buna! happy Blonda...pentru ca ca a ramas repetenta si are vreo 20-25 ani big grin

| AndreiRevine a răspuns:

Blonda,obisnuinta!

| lizy12iul a răspuns:

De obicei blondalaughing) dc? numai din zvonurilaughingbig grin

| vladvlad23 a răspuns:

Aia la care iti vine sa te holbi mai mult.

| DewLoWoofy a răspuns:

Aia blonda, ptk toate blondele au silicoane :]]