| CanDy_2772 a întrebat:

Sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai vrea sa supravietuiesti: camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
-camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
-camera 3 o camera cu gaz toxic

FUNDA [love struck]

Răspuns Câştigător
| Șttefania a răspuns:

A 2-alaughing
Buna intrebare

14 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Camera cu pizza ucigasa nu exista? *__*

| pwp a răspuns:

In camera 2 pentru ca leii sunt morti happy

| Tweetymrrr a răspuns:

In a 2awinking
laughing)Sau as ramane la mine ca-mi e bine tongue

| вυттєяƒℓу a răspuns:

In a2a camera deoarece leii sunt mortiwinking

| CriCri a răspuns:

Intru in a 2-a camera fiindca citez "o camera plina cu lei nemancati de 5 ani", iar asta inseamna ca sunt morti.

| Rayyy a răspuns:

Intru in camera 2, pentru ca niste lei care nu au mai mancat nimic de cinci ani sunt morti! happy

| QuadruplePersonality a răspuns:

@BlackVeil

Pizza ucigasa? Cum? Nu Stii?!
S-a facut si ea emo, s-a taiat singura. Nu mai e. straight face

| RoxAnana a răspuns:

In camera cu lei, pentru ca niste lei nemancati de 5 ani sunt morti. dar si in a 3-a daca as avea masca de oxigenlaughing

| andreeaemmma a răspuns:

Fain...

as ramane in a doua normal...pai dupa cinci ani este mai mult ca posibil sa fii mort :laughing

| Biu a răspuns:

Pai in camera cu lei, pentru ca niste lei nemancati de 5 ani sunt morti.

| zOoZoLeee a răspuns:

Logic ca 2laughing
blushing
Dar as prefera sa staw la mine in camera ca e cald si binehappy

| AndreeA9120 a răspuns:

Pai raman in camera in care sunt acum.

| irisukka a răspuns:

| Antonia154 a răspuns:

Fug repede in prima camera i/au o arma ...ma impusc si nu mai trebuie sa raspund la intrebare fiindca de acum ai inteles.