| Foxie2 a întrebat:

Pai una din regulile t/a-ului spune sa nu postez intrebari una dupa alta dar cum nu mai exista nimic nou pe aici ma simt nevoita sa fac o exceptie.

De ce perusi mei dorm?

inca o intrebare de pe www.intrebari_stupide_lla_plictiseala.ro
site inexistent

stiti de fapt una din regulile t/a-ului spune ca la t/a nu sunt reguli.deci revinm la intrebare
de ce dorm perusii?

7 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Hau, mâncaţi-ai moscova, ce dracu faci?

| MoonLight a răspuns:

Nu era o regula care apartinea doar categoriei T/A. Este o regula valabila pe tot site-ul asa ca ar fi bine sa te documentezi mai bine.

Si in legatura cu intrebarea ta, perusii dorm pentru ca le e somn...tu de ce dormi?

| Mişaaa a răspuns:

Taci, fă, că ai făcut lapte categoria asta.

| CastorR a răspuns:

Mda...raspuns doar pentru puncte, Nu am inteles nimic din ce-ai zis tu acolo...

| Shiva a răspuns:

De ce pisica mea m`a lasat fara perusii?

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Iubito,papusa,
Te rog eu frumos, pleaca de aici si nu ne mai umple capul cu tampenii, ca nu e nimic amuzant din tot ce ai spus!

| Michaela89 a răspuns:

Aaa?