| MâţulMov a întrebat:

Pana la urma, de ce extraterestrii viziteaza planeta noastra si ne rapesc pe unii dintre noi?

Răspuns Câştigător
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Extraterestrii viziteaza planeta noastra ca si turisti happy
Ce!?! Nu au voie?
Si ne rapesc pe unii ca suveniruri

| eliaclodia a răspuns (pentru XxBalonasheeXx):

Un raspuns de un milion.

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De acum, am să mă rog să-i răpească şi pe inculţii.
http://i.imgur.com/9RU7g.jpg
Ce să le faci oamenilor.Să greşeşti odata, e una, dar de atâtea orii
*ia-l nene extreterestrule şi pe Jb*

| TheDubstepMan a răspuns (pentru Musique):

Da! Eu vreau sa o rapeasca pe mareashukarimesuspendata...
*toti aplauda cand aud ideea mea*

| Musique a răspuns (pentru TheDubstepMan):

* are 0 (zero) aplauze* ieeei

| TheDubstepMan a răspuns (pentru Musique):

Apropo de JB uite cei fac eu lui : http://i.imgur.com/t5VtH.png

| Musique a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Bravo ţie.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Musique):

Arunca cercuri albastre in el laughing
Btw, te cheama diana :O3

| Musique a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Da.

| Kodokuna a răspuns:

De parca noi n-am face acelasi lucru in locul lor.Fac experimente, ne cerceteaza, ce crezi?

| eliaclodia a răspuns:

E mai ciudat ca pana la urma ne mai si aduc inapoi pe multi dintre noi. Iar noi nu ne amintim intotdeauna ceva. Si nu stiu de ce ii prefera pe cei pe care nu i-am cunoscut inainte de patanie.

| Răpităînnori a răspuns:

Pe mine m-au răpit pentru că am pus mâinile pe locul unde era un implant extraterestru.