| Speed99 a întrebat:

Partea 2 din Habar N-am Ce Nume Sa Ii Pun Serialului. Bun... de acum Robijam e Ryder deoarece e mai activ decat Naruto.

Deci ramasesem la Ashadow, liderul T/A-ului, si la Rectificatorul.
-Hei omule, ai mai vorbit cu fratele tau, Speed?
-Nu, noi nu mai tinem legatura de 5 ani, de cand a murit fratele nostru Cretaker.
-Dar de ce nu mai vorbiti la telefon?
-Pentru ca a fugit ca un fraier in JocuriPC/Online cand am avut cu totii nevoie de el! Din partea mea, poate sa moara in flacarile iadului ca ma doare in c*r! a spus Ashadow
-Ashadow, tu chiar esti un gangster adevarat omule!

Se facu seara, Shooty, care ii cunostea destul de bine pe gangsterii din T/A, a planuit ceva. Sa omoare exact ce avem noi, Ashadow eu si Miku, mai scump. Asa ca a pregatit un Sabre verde, si a dat lovitura cu doi tipi din D/S. Deci, a intrat pe strada T/A, si a tras in casa mamei noastre, apoi au plecat.
-Ce s-a auzit? Oh nu, mama! a strigat Miku
-Ce dracu'?! a spus Ashadow indreptandu-se spre casa, apoi dupa ce a calmat-o pe Miku, m-a sunat.
*convorbirea la telefon* :
-Ce vrei?! am spus eu
-Mai bine ai veni acasa...
-De ce?!
-E vorba de mama, a murit fratioare...

Shooty stia ca voi veni, si de asta a dat acel atac.
-După ce a trăit 5 ani în JocuriPC/Online, Speed se reîntoarce în T/A pentru funeraliile mamei sale, imi place rahatul asta omule! Acum putem sa il eliminam! I-a spus Shooty lui Anime.
Urmatoarea zi am ajuns la T/A, unde eram intampinat de Shooty si Anime.
-Speed 99, omul meu! Te-ai intors ca o tar*a omule, esti distrus, vei manca ca*at! mi-a zis Shooty in timp ce Anime ma lega la spate cu catusele. El a gasit niste bani.
-Hei omule stai! Alea sunt hartiile mele! am spus eu
-Astia sunt banii castigati din drogurile vandute pe JocuriPC/Online!
-Nenorocitule, am muncit pentru banii aia! N-am vandut nimic!
Atunci Shooty se aproprie de mine si ii zice lui Anime :
-Baga-l in masina.
Dupa vreo 5 kilometri de mers, ei ma arunca din masina direct in cartierul gangsterilor din D/S.
-Ne mai vedem Speed! Hahaha. au strigat ei.
In gandul meu : "Gangsterii D/S... nu cred ca ma mai tin ei minte dupa 5 ani..."
-Hei ala-i Speed?
Apoi cand am auzit aceste cuvinte, am luat-o la fuga.
-Cacat! M-au recunoscut dracosii!
Am apucat o bicicleta si m-am indreptat spre baza gangului T/A.

Va urma...

19 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

LoL chiar ierbaru ala m-ai pus laughing) oricum thx. Mai bine sunt Cesar.

| єχcєєℓ a răspuns:

After five years on the east coast...is time to go home.

O yeah baby I"m C.J. and i"m back!

Pune-mă în partea următoare niggăr.

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

Esti ma! Uita-te la prima parte. Tu esti Cesar.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Câh Cesar Vialpando nu e demn de mine!

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

A deci vrei sa pun pe altcineva sa fie cu Miku iar tu sa primesti rolul lui The Truth? laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

A f*ck logic am uitat că Miku e Kendl puppy dog eyes
Hei o să pun imnul SA-ului pe T/A curând.

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

A adica CJ RAP? Tradus? Sau ce? laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Nu tradus o să vezi imediat.

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

Ok.hee hee

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Așa deci laughing
Gata.
Toată lumea să știe cât iubim noi San Andreasu puppy dog eyes

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Am apărut şi eu :]]]]]

| ww2Totenkopf a răspuns:

Ce vezi amuzant in poveste asta?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

*povestea

| Speed99 explică (pentru ww2Totenkopf):

Daca doar tu imi critici povestea n-am de ce sa ma opresc.

| αɴι28 a răspuns:

Deci nu vrei sa ma pui? puppy dog eyes

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Dar nu stiu ce rol sa iti gasesc.

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Desi nu joc Gta, spun si eu ce-mi trece prin cap:
Politista sexy care te salveaza de gangsteri smug

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Gata am gasit!
La sfertul jocului, CJ (in povestea asta, Speed) salveaza o fata si apoi fata aia devine iubita lui. Doar ca trebuie sa astepti cam pana pe la episodul 6-7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo thumbs up