| Speed99 a întrebat:

Ca sa va dovedesc cat de obsedat de Gta sunt, voi mai face o poveste, care sa fie asemanatoare cu cea din Gta San Andreas. laughing

Personaje (pentru cei care le inteleg) :

ww2expert = Og Loc
exceel = Cesar
rectificatorul = Big Smoke
naruto = Ryder
Speed = Cj
Ashadow = Sweet
Shooty = Tenpenny
Anime = Pulaski
Miku (e sora mea si a lui Ashadow, hai, injurati-ma) = Kendl
(Phiu, mi-au incaput aproape toate personajele)
Normal ca nu o sa pun toate personajele din Gta, le pun pe cele mai importante. Enjoy :

Intr-un timp departat in T/A :
-Hei, stiam ca grasu' ala o sa se i-a de noi. i-a spus Shooty, un politist corupt de pe T/A care a ajuns ofiter, catre Anime, care era si el corupt, doar ca era cu un rang mai mic decat Shooty.
-Da, mereu o fac nenorocitii astia de pe T/A. i-a raspuns Anime.
Intre timp, pe o strada din T/A, vreo 2 gangsteri din D/S vorbeau intre ei :
-Amice, imi dai si mie niste iarba dinaia? a spus unul dintre ei.
-Desigur.
-Omule, ce-i cacatul asta? A spus primul. N-are nici un gust! N-ai nimic bun de fumat?!
-Doar din astea am...
-Oricum, amice, eu iti spun, daca astia de pe T/A vor riposta vreodata?
-Pai daca riposteaza, ii terminam amice, nu mai tii minte ca T/A e cazuta in dizgratie? T/A e in **** acum, ei au terminat!
-Mda ai dreptate omule.
Apoi au plecat inapoi spre categoria lor.
In baza gangului T/A, Ashadow vorbea cu Rectificatorul in timp ce jucau zaruri dar ii intrerupe Ww2expert :
-Hei baietii, cine vrea sa auda niste rap de la un gangster adevarat, huh?
Ashadow a intervenit zicand :
-Omule, tu nu vei fi niciodata un gangster adevarat. Tu esti un prieten adevarat, intr-adevar, dar nu gangster.
-Pf, i-a mai du-te in maica-ta omule! L-a intrerupt Ww2expert.

Va place? >: Continui? >:
Sa stiti, inca n-am terminat de stabilit rolurile, deci poate pe unii dintre voi va mai pun.

8 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Umm. Stii ca in San Andreas, OG Loc a fost violat in inchisoare de un Vagos nu?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Deci eu sunt singura fată de aici... thinking
Îmi place :3

| ww2Totenkopf a răspuns:

Continua.

| αɴι28 a răspuns:

Deci desi nu joc Gta mi se pare interesanta ideea, deci vreau sa apar si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palpitant love struck

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Da e interesant, dar până am găsit prima partea. Ce mult scrii yawn. Eu nu o să mor, nu? ( Ai zis oricum că nu faci identic ca în Gta SA )

| Fayree a răspuns:

~ Bine. WoW laughing.