| Speed99 a întrebat:

Partea a 3-a din Habar N-am Ce Nume Sa Ii Pun Serialului.

Ajuns pe strada unde era baza T/A, mi-am spus in gand : "Casa, dulce casa, nu pare sa se fi schimbat nimic de cand am plecat"
Am intrat in casa gangului, unde a fost omorata mama noastra, si l-am intalnit pe Rectificatorul.
-Hei amice ai ales casa nepotrivita pentru un jaf! mi-a zis el venind spre mine cu un scaun in mana. I-a stai putin... Tu esti Speed! Ce faci frumosule! in acel moment a lasat scaunul pe jos.
-Deloc bine...
-A da, mama ta.
-Hai la funerarii. am spus eu.
-Bine, vrei sa conduci tu masina asta? si imi arata o masina modesta.
-Bine. Ai gusturi simple, Rectificator.
-Haha, doar ma cunosti!

Ajunsi acolo am coborat din masina.
-Hei Speed, ai lipsit 5 ani, gasca va fi foarte bucuroasa ca ai venit!
-Da, cum spui tu.
-Hei ce faci omule! mi-a zis Robijam. De cand nu te-am mai vazut!
-Speed! Ma bucur sa te vad. a spus Miku
-Nu-mi vine sa cred ca s-a dus omule... am zis eu cu privirea la Ashadow.
-Asta-i inca o intoarcere de a ta la o inmormatare fraiere, la fel ca la Cretaker! a spus Ashadow
-Hei, a fost si mama mea!
-Nu si in acesti 5 ani!
-Incetati! ne-a intrerupt Miku, apoi a plecat.
-Si tu unde naiba crezi ca te duci?! a strigat-o Ashadow.
-Ce?! Pleaca din fata mea, ma duc sa il vad pe Exceel!
-Unde te crezi fato?!
-Uite il iubesc cine naiba te crezi tu?
-Macar am principii!
-Si asta te face un adevarat gangster? Speed, spune-i tu!
-Speed tu nu imi spui nimic! a spus Ashadow.
-Du-te naibii Ashadow! a zis Miku iar apoi a plecat.
-Oh, rahat, o luam de la capat... i-am spus lui Ashadow
-Lucrurile chiar au ajuns de rahat! TOATE!

Va continua...

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aveți și voi o imaginație. o.O

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Iar am apărut eu :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare, pe bune big grin

Dar te rog, nu mai fi suparat pe mine! worried

| Speed99 explică (pentru anonim_4396):

Stai... sunt suparat pe tine? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Pai...asa am crezut. Astazi mi-am cerut scuze pe mess pentru alaltaieri si nu m-ai bagat in seama worried si m-am gandit ca...crying

| Speed99 explică (pentru anonim_4396):

Stai... eu azi am fost pe mess? laughing Omg, sunt total confuz... a da! Tin minte ca mi-a mers un pic dar dupa s-a intrerupt, nu stiu ce are messu'.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

*rasufla usurata*
Imi este cunoscuta povesteahee hee, Acum, dau party diseara pentru ca nu te-ai suparat pe mine.