| Speed99 a întrebat:

Partea 8 din seria mea :3 Ma rog. stiti voi ce serie... aia care nu are nume. tongue

Deci au trecut 2 luni, T/A castiga cat mai multe cartiere rivale, toti eram fericiti. Intr-o zi, a venit timpul sa ii cucerim si pe tipii din D/S. Ashadow tinea o sedinta. Toti membrii gangului T/A erau prezenti.
-T/A Street conduce! Spuneti cu mine fraierilor!
-T/A CONDUCE! au spus toti.
-Yeah asa! a continuat Ashadow.
Apoi am aparut si eu.
-Ce faci Speed? a spus Ashadow.
-Scuze Ashadow ca am intarziat dar am avut niste treaba.
-Yeah! Tu probabil ai mai pus la pamant un D/S-er nu-i asa omule?!
-Da desigur...
-I-a ascultati! Vreau cu totii sa va pregatiti, pentru ca Robijam si cu Rectificatorul au zis sa ne intalnim la mijlocul T/A-ului si sa ii doboram pe fraierii de D/S-eri, eh!
-DA! au strigat toti.
-Ce mai asteptati?! Duceti-va!
Apoi, cand am iesit din casa T/A, m-a sunat Exceel.
Conversatia la telefon :
-Cine naiba e? am spus eu.
-Hei prietene, trebuie sa iti spun ceva foarte important! Sunt eu, Exceel.
-Nu acum, am treburi mai importante.
-Speed asculta-ma! Este spre binele tau!
-Bine ratatule! Spune!
-Deci, vin-o la marginea dintre T/A si D/S amice.
-Omule, ti-am spus ca am treaba!
-Te rog amice!
-Bine! Dar sper sa fie ceva adevarat!
Apoi am inchis telefonul si m-am dus la el.
-Hei Speed. a spus el in soapta.
-Da?!
-Urca in masina!
-Ok.
Am urcat in masina iar apoi Exceel mi-a aratat ceva de necrezut...

Va urma...

16 răspunsuri:
| ww2Totenkopf a răspuns:

Nimic amuzant.

| αɴι28 a răspuns:

Mda.Nu stiu de ce mi-am irosit secunde importante din viata citind asta.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Hei, nu te obliga nimeni sa citesti.
Taci in banca ta.winking

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

N-am zis ca nu-mi place.Am zis ca mi-am irosit secunde in care puteam sa fac altceva.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Dupa cum am mai zis, nu te obliga nimeni sa citesti.

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Ti-am zis, imi face placere sa citesc, dar as putea face si altceva decat sa-ti rascolesc prin intrebari.

| Scarbo a răspuns:

Suferi de Tulburarea de depersonalizare?

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Vezi ca esti la T/A, ar trebui sa fie amuzant ce scrii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Vezi ca te bagi ca musca-n lapte, ar trebui sa-ti vezi de treaba ta. Nu stii despre ce e vorba, asa ca taci.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am spus parerea. Daca nu le ai cu ale gandirii, ti-o zic in fata: In opinia mea, seria ta este o porcarie, draga ":3".

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

1. Nu e seria mea, e a lui Speed.
2. Nu-ti mai impune parerea daca nu stii despre ce e vorba, nu sunt porcarii. Si vai, esti tu mare filosof de pe Literatura de-ti permiti sa-mi zici mie ca nu le am cu ale gandirii, nu?!

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

1) Recunosc ca nu am fost atent a cui e seria, ce aproape am fost sa mor prost.
2) Pai pentru un om care nu stie "despre ce e vorba", seria asta e cea mai mare porcarie pe care a vazut-o.
Nu le ai cu ale gandirii pentru ca nu accepti ca parerea altora sa difere de a ta. Sau poate nici aici "nu stiu despre ce e vorba"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Pana aici! Cu ce drept vii tu si faci porcarii seriile lui Speed?! Te-ai bagat exact ca musca-n lapte. Nu ai dreptate, ceea ce face Speed este demn de admirat, asa ca inchide-ti odata gura! Si nu stiam ca daca ma contrazic virgula cu tine inseamna ca nu le am cu ale gandirii thinking

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu le ai cu ale gandirii, inca imi sustin afiramatia. Uite un motiv:
Eu vin aici cu dreptul asupra unei opinii. Ca nu suporti tu faptul ca eu am o opinie proasta(putin spus) despre serialul lui Speed, deja e problema ta!
Tot eu is ala care se baga ca musca in lapte?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Enough!

| HaLoGeNNN a răspuns:

E bine, dar nu e amuzant