| Speed99 a întrebat:

No' ia-te ultima parte de astazi ca mi-e lene sa mai postez : Partea 4 din Habar N-am Ce Nume Sa Ii Pun Serialului.

Bun, deci dupa vreo 30 de minute de stat in cimitir, ne-am hotarat sa plecam cu masina lui Rectificatorul spre casa.
Pe acolo au trecut niste gangsteri rivali din D/S si au tras in masina lui Rectificatorul pana a bubuit.
-Al dracului omule! M-am chinuit sa o lustruiesc! a spus Rectificatorul.
-Fraierilor, mai bine luam niste biciclete si o tulim inapoi acasa! a spus Robijam.
-Da da, mereu vine ta*fa cu o noua idee. a completat Rectificatorul
-Pe cine faci tu ta*fa grasule? l-a intrerupt Robijam
-Decat sa va certati mai bine ati pedala fraierilor! a spus Ashadow.
-Ce-i cu tine Speed? Ai uitat cum se conduce o bicicleta cat timp ai fost plecat pe categoria aia? a spus Robijam.
Peste 15 minute am ajuns acasa.
-Omule, trebuie sa intelegi, categoria asta e dusa! Acum, du-te la culcare, pari cam obosit. a spus Ashadow.
-Cum spui tu.
A doua zi :
-Hei, m-am saturat sa nu ma mai asculti, fato! a spus Ashadow catre Miku care isi facea bagajele pentru a pleca, in timp ce eu intram in casa dupa ce am fost cu Robijam la Pizzerie (poveste lunga).
-Iar eu m-am saturat sa te ascult pe tine! Pot sa vad pe cine vreau si cand vreau!
-Nu imi place sa te vad cu un tip amarat!
-Oh da, iar acum un gangster imi spune ce este bine! a continuat Miku.
-Ma refer ca unele lucruri nu sunt facute sa se intample! Adica, daca vei avea copii? Exceel. nu imi suna de loc bine numele asta!
Apoi intervin eu.
-Tu o zici de parca ar fi un lucru ra...
-Taci Speed! au spus amandoi deodata
-Miku incerc sa te protejez. a spus Ashadow
-Pentru ce?
Apoi a plecat din casa.
-Nu spune nici un cuvant Speed! Doar urmareste-ti sora! mi-a spus Ashadow. Ea se intalneste la un club cu mascarici dinaia cu masini.
Am facut ce a zis Ashadow. Mi-am luat si o masina, pentru ca altfel nu ma primeau.
Dupa ce am cautat-o si am vazut-o pe Miku in brate la Exceel am zis :
-Hei ia-ti mainile murdare de pe sora mea!
-Speed ce-i cu tine?! a intervenit Miku.
-Prietene, te porti de parca e fiica ta omule. a spus Exceel. Este cu mine eh, o tratez bine!
Atunci apare un membru din gasca lui Exceel.
-Hei frate, cine-i imputitu' ala?
-Ce? Cap patrat, acest cap patrat este fratele meu! a spus Miku
-Usor prietene, este de treaba tipu'. a spus Exceel catre acel membru.
-El se crede gangster amice, mie nu imi place lucrul asta!
-Taci naibii! l-am intrerupt eu.
Apoi a plecat acel membru al gastii.
-Speed unde naiba te gandesti? mi-a spus Miku.
-Uite, urca in masina, vorbesc eu cu Speed. i-a spus Exceel, apoi a venit la mine. Prietene, imi place de sora ta, o onorez, e fata mea de viata.
-Yeah ok... cred ca e in regula pana acuma. apoi am dat mana cu el.

Va urma...

18 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Frate prima parte nu era de la prima misiune din San Andreas?:X când i-au bubuit mașina lui Smoky și am hotărât să mergem pe biciclete?
Apoi ai dat câteva citate de la misiunea Cesar Vialpando o vai e așa dărguță :X
Dar când ai zis că încerci să o protejezi erai Sweet iar când ai vorbit cu mine erai Carl.Frate nu ești atent deloc :-W

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

Nu am vazut nimic gresit laughing Totul este in regula. Am sarit intr-adevar peste cateva misiuni pentru ca imi lua 100 de episoade seria asta O.o

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Lol am uitat că Ashadow e Sweet laughing am greșit iartă-mă puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speed -> Cel mai bun compozitor
Speed -> Cel mai bun detectiv
Speed -> Cel mai bun scriitor
Speed -> Cel mai talentat om

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Speed-> Cel de care iti place tie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

Ani28 -> Cea care tocmai a facut o criza de gelozie si a zis ceva neadevarat

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai zice ca nu, caci toti pot comfirma asta. Oricum, se vede pe tine.Cand vorbesti cu el, folosesti mereu " :$ " si zici ca le folosesti mereu cand scrii pe t/a, dar eu nu prea te vad folosindu-te.
P.S: Nu mai te scuze cu faptul ca nu-s activa, fiindca desi nu psotez, va urmaresc in fiecare zi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

Am zis atunci ca eu n-am fost activa zilele alea. Si esti enervanta, cum as putea sa folosesc emoticonu' ala in mijlocul unei certi? E doar un emoticon amarat, ce aveti cu el?! JUR ca nu-l mai pun in viata mea. Cum am mai zis, l-am folosit si in discutiile cu Musique, inseamna ca-mi place de ea?!

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma refeream doar la folosirea emoticonurilor alora, doar ca...Te comporti asa de. pisicit cu Speed.Adica nu, pe bune! Nici eu nu ma pisicesc asa pe langa el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

Nu ma pisicesc, spun doar adevarul :p

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu il complimentez, da' problema e ca....Hai,sa fiu directa:
Nu mai flirta cu el.
P.S: Toata lumea vede cum flirtezi cu el, asa ca nu nega, ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

Ma enervezi.Ce-am zis rau?! N-o sa-i mai zic nimic, ca sa nu te mai superi tu.

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Um..Scuze :-s
Da' te rog nu destramati trupa.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

*phiu, bine ca nu a aflat ca de fapt o insel cu Allexa si ca am facut "gangbang" cu ea acum 2 seri* Stai... Te rog nu imi spune ca am scris ce am gandit...

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Hai ca chiar esti magar.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Ai facut cacofonie. Tststs...

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Chiar ma mira faptul ca iubitei tale Allexa nu i-ai gasit vreun loc in poveste.