| JustHappiness a întrebat:

Pe Facebook sunt tot felul de pagini cu TPU întrebări stupide. Dar unele întrebări îs de la T/A! Ce părere aveţi?

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si de unde ai vrea sa scoata intrebari stupide daca nu de la t/a?

Of of...

| JustHappiness explică (pentru Apache):

Da, dar totuşi de ce le consideră atât de stupide dacă o specifică şi categoria?

| Apache a răspuns (pentru JustHappiness):

Pentru ca cele mai stupide intrebari care se pot pune pe site-ul asta vin de la persoane neamuzante care incearca cu tot dinadinsul sa stoarca o farama din umor din ele...

Si nu e amuzant, e penibil.

E drept ca e la fel de penibil sa postezi niste intrebari doar ca sa aduni niste like-uri...

| Musique a răspuns:

Trebuie să am o părere?

| AikkoxD a răspuns:

Mă nuştu', da' eu când şi apoi de la moară. Unde da şi exact am fost aha şi el mi-a spus: Mărioară, dă lapte la porci! Şi atunci bineînţeles că altfel nu şi tot sfârşit.

| suităr a răspuns:

Îi știu.
Pe de altă parte n-am ajuns acolo plus că [,] comentariile alea fac toți banii.

| Ayako a răspuns:

Suntem vedete. 8|

| JustHappiness explică (pentru Ayako):

Da, dar ei spun că sunt întrebări stupide. Dar sunt de la T/A!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, nu văd unde-i hazul în întrebarea asta.
În al doilea rând, şi la mine au apărut două întrebări pe pagina aia, sau probabil au apărut mai multe şi pe alte pagini, dar nu i-am văzut rostul pentru care trebuie să mă agit. Staţi calmi, nu vă mai căcaţi pe voi, că oricum paginii ăleia TPU pentru proşti i s-o scăzut popularitatea destul de demult.
Şi-n al treilea rând, nici nu mai contează dacă întrebarea postată pe respectiva pagină este încadrată pe T/A sau nu, probabil fiecare întrebare postată acolo are "parfumul" ei. Aa, şi actual nu se compară cu ce a fost în vara lui 2012, atunci se posta cel mai des pe pagină.
Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa ai spus-o, de parcă la categoria asta n-ar fi de fapt întrebări stupide, şi ăia sunt nişte fraieri, fiindcă fac mişto de ele. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca oamenii aia nu au o viata.

| Public22 a răspuns:

Niste obositi!

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Un cal alearga cu 50 km pe ora.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Ne insulta categoria! Nu sunt intrebari stupide, sunt intrebari amuzante.

| TequilaG a răspuns:

Aia isi bat joc de noi...

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Noi nu că sunt stupide ne amuzăm? Sau dacă e de pe t/a înseamnă că e ceva subtil pe acolo și extrem de inteligent?