| Fluturemov a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de copii care pun tot felul de intrebari stupide pe TPU? si in categoria "Dragoste si sex" intreaba despre coafuri, iphone, youtube si alte chestii...deci sunt atatea categorii totusi. straight face

Vreau doar sa aflu si parerea voastra.

2 răspunsuri:
| Fluturemov explică:

Da ok intrebari despre coafuri, iphon-uri etc.Dar totusi cand vezi ca apar intrebari de la copii de 11-12 ani care se masturbeaza sau chestii de genu.

| AddictedToLife a răspuns:

Este foarte adevarat ca unii oameni pun intrebari pe care alti le considera stupide uneori, dar n-ar trebui sa judecam.Fiecare om are problemele lui si chiar daca uneori sunt superficiale, in general, ele provin de la o problema majora din trecut. Oamenii nu-si dau seama in totdeauna de adevarata problema pe care o au sau o ascund sub masca unor probleme minore din diverese motive(cum ar fi frica de ce ar putea crede oamenii despre ei sau frica de a fi neinteles si in cele din urma respins de societate).In privinta categoriilor nu stiu exact ce sa zic. Poate ei cred ca unele categorii sunt mai 'populare' decat altele si vor primi raspuns mai repede.