| KanezuY a întrebat:

Ce parere aveti despre troll astia care pun numai intrebari stupide de ex pamantul cica ar avea 6000 de ani, sau altii care iau LSD si pun numai intrebari stupide?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Am o parere foooare buna despre ei rolling on the floor la fel cum au toti rolling on the floor

| GdX a răspuns:

Pe mine ma amuza pentru ca multi cad in plasa.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Unul in mod special cred ca este mai inteligent decat jumatate din credinciosii si ateii de pe site luati impreuna.Are potential.
Ii cad in plasa cu zecile.

| ExprimareLibera a răspuns:

A devenit anost, cândva ii ieșea bine.
Faptul că unii încă îi cad în plasa, nu poate însemna decât un singur lucru: ori e prea bun, ori ăia nu sunt prea inteligenți.

| Dandanache a răspuns (pentru ExprimareLibera):

E, fara indoiala, a doua varianta.