| IGM a întrebat:

Bai,deci ce-s cu atatea intrebari tampite pe site-ul asta,voi mai ganditi,sau nu ati gandit niciodata,pe facebook sunt multe pagini cu intrebari stupide de pe TPU,inteleg sunteti curiosi,nu aveti o relatie deschisa cu parintii vostri ca sa-i puteti intreba,sa le cereti sfatul,dar totusi nu va mai faceti atat de ras,intrebati si voi cum se rezolva tema pentru acasa sau faceti un sondaj de opinie daca tot nu aveti ce sa faceti sau intrebari utile, dar nu mai intrebati ce sa fac daca m-am indragostit de Justin Bieber sau mai stiu eu ce.
Voi ce parere aveti despre intrebarile astea, voua va plac(eu una tare ma distrez cand le vad)?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Multe întrebări sunt puse la caterincă, ceea ce voi ăștia de pe fb nu înțelegeți.
Acum ceva timp TPU era o comunitate serioasă. Însă acum e invadată de copii sub 13, ce se cred al naibii de amuzanți dacă pun tot felul de întrebări stupide printre care se pierd cele serioase care cer ajutor sau sfaturi/opinii.
Mă bucur că tare te distrezi.Fac pariu că nici tu n-ai mai mult de 13 dacă ai venit cu o așa întrebare.
Baftă!

| IGM explică (pentru Musique):

Da stiu ca unele sunt puse la caterinca, dar nu toate, si am 14 daca tot ziceai de varsta.

| Musique a răspuns (pentru IGM):

Mulți înainte.

| Wehrmacht a răspuns:

Adevarata problema...adevaratele probleme sunt urmatoarele:

1. Exista destui cretini care vad ceva la T/A si pun pe facebook fara sa mentioneze categoria.
2.Nu se prea face diferenta dintre trolling si seriozitate.Pe la religie parca pusesem eu o intrebare cu unicorni, fantome si alte prosti si am fost luat in serios.
3. Uneori nu poti vorbi cu parintii.Ori nu te cred, ori au prea multe pe cap...etc.
4.Este libera exprimare.Nu iti convine? Get the fu*ck out.Nu te obliga nimeni sa te uiti la intrebarile acelea.

| zurick a răspuns:

Depinde unde vezi aceste intrebari...Adica daca le vezi pe T\A sunt o gluma si asta si trebuie...Inteleg ce spui pe langa faptul ca uneori gasesc intrebari foarte ridicole(in afara T\A -ului ), iar alteori intrebari care ar trebui total pe alta categorie.De ex. sunt cateva pe T\A care chiar au niste intrebari pentru alte categorii care nu-s bagate in seamna din cauza. oricum am dat ieri de o intrebare despre faptul ca ori i s-o micsorat picioarele ori s-o marit papucii laughing

| grab a răspuns:

Nu frate, nici mie nu imi plac intrebarile stupide, si ma mai si enerveaza faptul ca adminii nu le penalizeaza mai drastic.

Eu cel putin ma distrez cu ei cand sunt la serviciu, cum s-ar zice, timpul trece leafa mera, mistourile curg! happy

Pe multi i-am si ajutat, dar pe fraieri ii tin la categoria jet!

| teateutza a răspuns:

Eu rad si ii zic sa traga o fuga in... am
si uitat (nu ca as fi stiut vreo data)unde e justin