| W3R4 a întrebat:

Pe voi v-a prins vreodată profesorul făcând altceva la ora lui, sau aţi fost vreodată puşi într-o situaţie jenantă la şcoală?
http://i.imgur.com/mbNZr3s.png

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu miaun la ore, dar încă nu m-a prins nimeni.hee hee

| MaliciousDeath a răspuns:

Pai proful de geogra e mai filosof el asa, si-i place sa fie bagat in seama.
...si m-a vazut desenand la o ora de-a lui.In 4 secunde, 34 de perechi de ochi s-au indreptat catre pustiul ala linistit(toti aveti cate unul in clasa).Mi-a tinut o morala de vreo 5 minute despre respect, societate si oameni verzi iar apoi m-a poreclit "Napoleon".

| zurick a răspuns:

Normal...Mai ales la engleza, mai ales ca n-o suport pe aia

| ??c??? a răspuns:

M-a prins când arunca cu biluțe de hârtie în ora de matematică.Nu mi-a făcut nimic.Profa era indulgentă.

| suităr a răspuns:

Ascultam muzică in căști xD

| Kalla a răspuns:

Eu si cu niste colege fumam tigara electronica si ne-au prins O.O

Altadata mancam seminte in ora si m-au prins laughing)

| W3R4 explică (pentru Kalla):

Şi eu mâncam seminţe în oră, dar norocul meu era că stăteam în ultima bancă la fereastră...chiar dacă atunci când scăpam seminţe pe pervaz, veneau ciorile...

| Kalla a răspuns (pentru W3R4):

Pe mine m-au prins pentru ca faceam zgomot.

| Neverwas a răspuns:

Si inca de cate ori!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Ascult muzica, desenez la sfarsitul caietului si ma gandesc in alta parte, dar nu la ora profesorului/profesoarei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mâncat odată în ora de religie puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, faceam schimb de poze sexy cu un coleg, ne mai dadeam si cu parerea, nebuna de profa ne-a vazut si a facut sen la toti sa faca liniste, sa vezi ce frumos se auzeau comentariile noastre ca ale unor specialisti laughing dupa care am fost luat la intrebari strasnicewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am injurat-o pe dira din 5-8 nestiind ca ea e in spatale mic. Au mai fost multe intamplari jenante, dar sunt prea obosit sa mai rascolesc prin amintiri.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Nebuna de profa de istorie m-a tinut in picoare zece minute pentru ca cica ma intarziat: Dar asa se poate?!
Iar eu in mintea mea: Da, tu femeie, da, se poate, tocmai s-a intamplat!
Dar altceva nu. La germana si la istorie desenam calul magic a lui Mihai Viteazul, Fuego si profele nu m-au prins laughing

| KIibrDM a răspuns:

Ma jucam Subway Surf pe tell in ora de religie, Problem?

| Killeramaster a răspuns:

Eu am mâncat semințe la religie și nu m-a prins. Am mai ascultat și muzică tot la religie. Huh, că aveam căști. Așa multe întâmplări la religie laughing. Aia nici nu face ore :3. Stă și se uită pe telefon (de cele mai multe ori se joacă POU laughing) ) sau iese din clasă și vorbește la telefon.*badumtss*