| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Care a fost Momentul in care ati Fost Pusi intr-o situatie extrem de jenanta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când eram la Mamaia, am mers la un restaurant de pe plajă să îmi iau nişte chipsuri, şi părinţilor alte chestii. Cum de abia am ieşit din bazin, când am coborât scările am alunecat şi m-am dus pe jos de se uita lumea la mine ca la OZN-uri.

| Kilye a răspuns:

Cand toate prietenele mele [mai mari decat mine] au sarit pe un prieten si l-au intrebat de o mie de ori daca ma place [desi eu nu-l placeam]. Partea jenanta era ca el era impreuna cu prietena mea cea mai buna, care era acolo de fata. :# EMBARASSING, isn't it?