| Killercrank a întrebat:

Ai fost vreodata prins intr-o situatie jenanta?

14 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca toti am fost, poate pe multi nu'i lasa orgoliu sa recunoasca!

| ombladon a răspuns (pentru ROB3RT89):

Tu esti primul orgolios rolling on the floor

| Reek54 a răspuns (pentru ombladon):

Exact!

| floresdemayo a răspuns (pentru ROB3RT89):

Câtă dreptate ai! Important e cum stii să iesi, intr-un mod cât mai inteligent, din situatia care ti-a creat disconfort... Să nu ne mai intâlnim cu asa ceva! Doamne fereste!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru floresdemayo):

Depinde de caracterul fiecarui individ in parte! Intreaba persoanele superficiale daca au avut un astfel de sentiment...De ce zici "Doamne fereste"? Omu din greseli invata, daca le putem numi greselihappy

| floresdemayo a răspuns (pentru ROB3RT89):

Există si oameni nematurizati care chiar se prostesc si râd aiurea in asemenea situatii. Eu nu le consider chiar greseli mari aceste situatii jenante, ci "scăpari" din neatenție. Da, omul din greseli invată. dar stii... unii oameni invata din greselile altora, altii din greselile proprii si alti deloc. Se spune ca omului i-a fost scris sa dea cu capul de pragul de sus pentru a-l vedea pe cel de jos.Cu cât te doare mai tare cu atat esti mai atent sa nu repeti greseala, pe viitor.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu prea exista oameni nematurizati, poate doar ironici si iopocriti care rad si se prostesc sa induca alte persoane in eroare! E bine sa inveti din greseli, dar nu toata viata...Eu zic ca nu trebuie sa ne jenam in asemenea situatii mai delicate, poate doar sa ne cerem scuze daca este cazul si sa incercam sa dregem busuiocul!

| Reek54 a răspuns:

Da, dar de cele mai multe ori, visam.

| Jenny23 a răspuns:

Da, in mai multe, nu doar una!

| Nolkyz a răspuns:

O, daaa... Dar nu e de povestit aici laughing

| William a răspuns:

De multe ori.

| Hohenheim a răspuns:

Da.

| RomulusMilea a răspuns:

Da, sigur. Eram la mare într-o cameră de hotel din aceea cu mai multe paturi, eram singur cu iubita mea, am verificat dacă uşa e închisă, am trecut la "treabă" şi... surpriză, a dat peste noi un coleg de cameră, uşa... nu era încuiată. Foarte stânjenitor. Dar a trecut.

| RăspundLiniștit a răspuns:

Nuuuuuuuu big grin cui ii e jena de copaci?