| Quest a întrebat:

Deci, care e cea mai penibila, rusinoasa, jenanta situatie in care ati fost vreodata? Cel mai impresionant raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| Mâncărici a răspuns:

Cand m-a prins mama cami fac laba:d

2 răspunsuri:
| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Mio sunate telefonul in ora laughingo inkp sa canteeee

| Stef_3025 a răspuns:

Pai sa i-ti sun ce am patit eu: am fost la munk vreo 3 luni asta vara si cand am venit acasa am stat de vb cu o fata, bagam eu strambe ca am fost in franta, 1600 de euro pe luna, fila, piscina,... si dupa vreo 2 ore de minciuni de astea, cand era gata-gata sa mearga cu mine, vine unu si zice: -Wee Stef, ce vaci wee? nici bine nu ai venit de la iasi, ai adunat si tu 10 milioane si de apuci de gagici? M-am facu ros ca dracu si vreo 2 saptamani n-am mai iesit din curte...rolling on the floor