| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Pentru baieti:Sunteti invitati de catre un ft bun prieten la el la tara pe perioada weekend-ului...Mergeti acolo toate ok, dar numai ca seara cand va bagati in camera sa dormiti aveti o vizita neasteptatabig grin Mama prietenului (care arata si al naibii de sexi big grin si mai e si divortata)Intra in camera intr-un halatel foarte sexi si incearca sa...Stiti voi big grin. Cum reactionati? O refuzatii politicos tongue sau...big grin?hee hee

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca are pana in 35 de ani scot caciula si o o ajut pe saraca femeie. Ca na, toti avem dorinte, si cateodata e chiar simplu sa oferi un bine. :->
Unde nu ar da un noroc de asta peste mine... laughing

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Chiar crezi ca va fi vreun barbat prost, incat sa refuze o asemenea bunaciune de femeie..ca deh vorba romanului"gaina batrana face zeama buna"laughing

cami
| cami a răspuns:

Mama adriana, da ce mult poti sa razi.

| Vizitiul a răspuns:

Ce minte bolnava, ce fantezii ai mai draga...cred ca o sa-mi creasca tensiunea.

| Vizitiul a răspuns:

Eu sunt genul de persoana care se implica foarte mult, ma intereseaza orice discutie...am observat ca ai un psihic foarte slab, esti nesigura pe tine, cat despre intrebare, este o intrebare pentru toti membrii acestui site...asa se subantelege sau cel putin asa te-ai exprimat, ca urmare am raspuns si eu. Ehh, lasa categoria, nu te-ai scos deloc, chiar si acum eviti realitatea? esti o fiinta inocenta pentru ca nu gandesti matur, asta-i singura ta salvare, revino-ti ca se duce tara de rapa fara tine.

| adriana_sw33ty_angy explică:

Am uitat sa mentionez big grin este si tinerica big grin

| adriana_sw33ty_angy explică:

@critic ma gandeam sa te vizitez cand ajungi in ro...big grin m-am razgandit rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@cami am vreo 3 zile de cand rad din orice laughing rolling on the floor si nu stiu cum sa ma mai opresc rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@ isus nu cred ca te-am intrecut! mai uita-te si tu la "categorie" si pe urma discutam... apropo "nick-ul" tau da de inteles ca mintea ta e mult mai bolnava! ...era sa uit... pe tine te-a intrebat cineva ceva? thinking da stiu...

| vladutz00 a răspuns:

Nu se stie, daca are S. I. D. A? Oricum, as salutao si as merge pe afara big grin (sincer)

| astertix09 a răspuns:

Ce spuneti voi aici? este vorba de mama celui mai bun prieten! doar nu traim in padure, sa facem pe masculii si sa sarim pe orice femeie. si nu cred ca o femeie in deplinatatea facultatilor mintale face avansuri unui barbat care este de aceeasi varsta cu copilul ei.

| ady2607 a răspuns:

Stie sa si gateasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiiiii da ce o ardlaughing
Nu iert nimic...asa am fost invatatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vreun baiat si planuieste sa'si invite prietenul la el?laughing