| agrskate a întrebat:

Fetelor, daca v-ati duce la munte un weekend si aflati ca trebuie sa stati in camera cu un baiat pe care nu il stiti (dormiti in acelasi pat), v-ati combina cu el?

Răspuns Câştigător
| Sile_6892 a răspuns:

Fetelor oare v-ati vinde "trupul" pentru o neapte cu un necunoscut? Nu are nici o logica deoarece dispare acest frumos cuvant "dragostea" care este inlocuit de uratul cuvant "placerea". Cand spui "dragoste" te gandesti la suflet si inima iar cand spui "placere" te doar la satisfacerea catorva pofte trupesti care trec repede si ramai cu un gust amar si o intrebare : oare am ramas insarcinata? Daca iti place raspunsul poate imi dai "funda" pe care nu ai promis-o.

3 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

Daca as ajunge sa-l cunosc in totalitate, si cu bune si cu rele... poate m-as combina.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dormit, hai ca e ok de combinat eu zic pas oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m`as combina deloc cu el. Daca bate vre`un app.Eu Dorm Pe Josstraight facerolling on the floor