| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati atunci cand prietenul vostru insista weekend de weekend sa mergeti la petreceri unde e mereu prezenta fosta lui?

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

La fel cum ai reacționa și tu dacă ești pus in exact aceiași situație

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Organizez eu o petrecere la mine acasa, de cate ori el ma invita altundeva unde-i si fosta lui, in felul asta nu mai are nici o sansa a mearga dincolo... ca trebuie sa fie la petrecerea mea, nu?
Femeile destepte se duscurca INTOTDEAUNA! happy

| AndreeaWTS a răspuns:

Ce e asa greu? Eu aleg alta petrecere. Si ii spun daca vrei acolo unde e si fosta ta, du-te singur. Si daca se duce, puțin probabil sa ma mai gaseasca acasa cand se intoarce.

| MiereDeSalcam a răspuns:

Dacă sunt petreceri a cunoscuților, a prietenilor lui, este în regulă.