| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ca MadPotato si pentru ca acum nu mai am chef sa scriu.
Ala e scrisul meu din clasa a V a cand am vrut sa imi schimb scrisul dar am ajuns sa scriu mai urat :))
http://m.imgur.com/40u8TsB,WN0nSzz,SyrIF95
Deci, am scris asta in clasa a V a, nu va asteptati la minuni de la mine.

9 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ai un scris groaznic, fara suparare

| KamaSutra a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce rau esti

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KamaSutra):

Fa-ma tu mai bun!

| KamaSutra a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Come here baby laughing

| LePotato a răspuns:

Suicide in:
-3
-2
-1

Bye world :'(

| LaughingKarima a răspuns (pentru LePotato):

De ce? Chiar nu vreau sa scriu acum, daca astepti pana am povestea scrisa in notes in telefon atunci o sa te iubesc toata viata big grin

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Dar n-am zis sa o postezi acumsad, eu doar intrebam (scuze).

Astept oricat, doar sa o postezi.

| LaughingKarima a răspuns (pentru LePotato):

Ok, sterg intrebarea si ma apuc de scris in notes un pic mai tarziu

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ok ^ ^