| anonim_4396 a întrebat:

Politia gaseste un om de afaceri mort in biroul sau, cu un pistol in mana si un glont in cap. Langa el un casetofon. Detectivul porneste caseta si aude inregistrarea: "Nu mai pot trai in halul asta. Trebuie sa-mi pun capat"... si impuscatura.
Ancheta porneste pentru a stabili daca omul de afaceri s-a sinucis sau a fost asasinat. Tu cum l-ai sfatui pe detectiv?

1s-a sinucis
2a fost asasinat
3nu se poate spune, asa ca trebuie demarata o ancheta

Răspuns Câştigător
| FreshDreams a răspuns:

2.a fost asasinat.
altfel cum ar fi putut opri caseta?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Raspuns posibil : si-a zburat creierii fiindca a ascultat din greaseala rebecca black-friday!
. raspuns corect :.a fost asasinat!

| MasterOfDisaster a răspuns:

*se intreaba ce naiba cauta nesimtitu de glont in capul afaceristului*
rasp 1

| MikiPiki a răspuns:

Pai mai intai a fost 2 si apoi 1

| MiHaI a răspuns:

2 nu mai repet motivul

| KarmaChameleon a răspuns:

Raspunsul 4

| AndreeaCristina96 a răspuns:

A fost asasinat deoarece nu ar fi putut opri caseta singur

| Ferenin a răspuns:

Asasinat cu aspect de sinucidere laughing Merg pe varianta 2

| andrythebest a răspuns:

2, nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca tocmai il asculta-se pe justin biberon si s-a speriat si si- chemat secretara sa-l omoarelaughing2