| Ani28 a întrebat:

Razboiul TPU-Part III,Sezonul I
*As fi vrut sa va mai las sa asteptati, sa se mareasca suspansul da' n-am mai avut eu rabdare.

Ajung acasa, cobor din treamvai, si cand intru in casa vad ca...Usa era deschisa!? Intru,si vad ca. Speed isi bea cafeaua la mine in bucatarie!
Eu:Speed?! Ce ^#&@ faci la mine in casa?!
Speed:Imi beau cafeaua,nu se vede?
Eu:Aaa,sutem sarcastici! spun eu cu o privire sadica pe fata, indreptand spre el o arma cu electro-socuri.
Speed:Mdea.Interesant,spune el in timp ce ma loveste cu o arma tot cu electro-socuri,cu o putere mult mai mare,care ma puse la pamant.
Speed:Vii cu mine
Eu:Nuuu!
Speed:Taci si dormi, spuse in timp ce ma lovi cu alt electro-soc.
DIN PERSPECTIVA LUI LoveAndBeauty
Pe unde naibii umbla fata asta? Stai...iar a intrat in bucluc.Merg sa vad ce se intampla cu ea.Dau sa ies, dar ma opreste Queen.
Queen:Unde cartof mergi?
Eubig grinupa Ani.Sigur a intrat iar intr-o belea.
Queen:Si crezi ca te vom lasa sa mergi singura,nu?
Eubig grina,si ma veti lasa.
Toata gasca:Venim si noi,indiferent daca vrei sau nu.
Ashadow:Eu nu vin! Descurcati-va singuri.
Queen:Hai ma Ashadow,chiar nu vrei s-o salvezi pe draga ta Anita?
Ashadow:Mdea,ce sa spun! Daca avea nevoie de ajutor,ne suna.
Eu::Bai prostule,uiti ca ea n accepta ajutor de la nimeni?
Ashadow:Aaa,acum vrei sa venim sa te ajutam!
Cretaker:Bai, mergem sa o ajutam sau ne certam?
Eu:Ai dreptate...hai sa mergem.
DIN PERSPECTIVA LUI Ani28
Am ajuns intr-un fel de laborator...Wtf? Parca ii distrusesem laboratorul! Dar asta nu conteaza acum! Trebuie sa scap! Proasta sunt ca nu umblu inarmata pe strada, puteam sa am macar un briceag in buzunar.Dar stai...Se aude un BOOOM si pe usa isi fac aparitia LoveAndBeauty,Ashadow,Cretaker si restul gastii.
Eu:Ce v-a luat atat?
Ashadow:Zi mersi ca am venit frustrated spuse Ashadow in timp ce-l lipea pe Speed de perete,cu scocht.
M-au eliberat din chestia aia, si am plecat la sediu.Am mers sa-mi iau lucrurile,si de data asta nu singura. Queen a venit cu mine, si a mers si ea sa-si ia lucrurile.Toate bune si frumoase,pana cand ma prinde curiozitatea si ma duc la sediul TPU, ca un fel de primarie in orasul TPU.Paza nu ma lasa sa intru,asa ca,dintr-o singura miscare, ii pun la pamant.Asa fac si cu secretara si cu cei aflati pe holul cladirii. Ajung in biroul adminului.
Eu:Vreau dosarul cu chestii interzise in orasul asta, acum!
Adminul:Nu ti-l dau.
Eu:Zau? si dintr-o miscare il arunc pe jos.
Ia sa vedem dosarul cu chestii interzise pe TPU.Ia stai...O vai! Cretaker trebuie sa vada asta.
Un ninja de la paza:N-o sa apuci sa-i spui!
Eu:Ninja...mdea,grozav.
Ninja:

Aici se sfarseste partea a-III-a.P.Sbig grinaca in serial am jignit pe cineva, imi cer scuze.
Pareri? Merita sa continui?

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu,nu merită.

| Ashadow a răspuns:

Toate bune si frumoase pana m-ai bagat si pe mine.

Răspuns utilizator avertizat
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Ashadow):

Tu esti sufletul romanului.

| Ashadow a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Hai ca-ţi cedez ţie rolul asta ca văd ca eşti gelos

Răspuns utilizator avertizat
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Ani28):

Era o gluma, nu imi bateam joc.
Sper ca intelegi.

| W3R4 a răspuns:

Mişto!
Am o întrebare: Eu mi-am revenit din leşin? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| W3R4 a răspuns (pentru Ani28):

A,bine bine, aştept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Queen:Hai ma Ashadow, chiar nu vrei s-o salvezi pe draga ta Anita?"

Mie îmi sună a poveste de dragoste, vouă? devil

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ani28):

TeeHeehee hee
Glumeam şi eu, ce te aprinzi aşa? smug laughing

| AdrianVoicu a răspuns:

Vreau sa cumpar bilet si sa fie si 7D

| 00AName00 a răspuns:

Continua! Te oblig sa o faci!

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns (pentru Ani28):

Esti ca si moarta!
P.S.:Mersi, dar mi se parea prea luuuuuuuuuung.

Răspuns utilizator avertizat
| GiAnca a răspuns:

Chiar te rog sa continui.

| SootheMySoul a răspuns:

Da,merita sa continui!

| AleXisAleXis a răspuns:

Am avut dreptate, Speed era la tine acasa laughing
Amuzant laughing
Continua

| Bia2001 a răspuns:

Da merita. continua.happy