| SaveTheNature a întrebat:

Sa presupunem ca lucrezi intro shaormerie. Esti un fost interlop,care a hotarat sa aiba o viata obisnuita, banala.
Dar bentru ca ai fost baiat rau..vin fostii tai prieteni interlopi sa te cafteasca acolo in shaormerie. si vin cu niste bate de basebal.
Cum te aperi de ei?

14 răspunsuri:
| SaveTheNature explică:

Totusi raspunsul corect este : Ii arunci cu ulei incins in fata! Am visat azi noapte aceasta scena si d-aia am expus aici visul.big grin

| Ashadow a răspuns:

Ii ametesc cu mirosul de shaorma, ii leg si ii las sa moara de pofta.

| suităr a răspuns:

Le dau cu sos picant in ochi laughing
Sau una intre nuci cu scaunu'

| Speed99 a răspuns:

Stai tata ca am Dry Cooker-ul la mine!

| Seducatorul a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Din poza aia se intelege ca te predai sau celaughing

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Seducatorul):

Asa procedez eu, mai intai batie, apoi amenintare cu pistolul si la urma ``viol``.

| Seducatorul a răspuns:

Tu n-ai vazut ce ditamai cutitul are ala care face sharoma, ii dau cu el in gat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaorma din partea casei?rolling on the floor

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Iau o minge de baseball si ne impacam la un meci.

Sau : le dau cu mustar in ochi.

| EmyEmyy a răspuns:

Te folosesti de ce ai in shaormerie spre avantajul tau, iei un scaun sau vezi tu. Si daca ramane adversarul fara bata esti intr-un foarte mare avantaj, deci primul pas ar fi sa scapi de bata ca sa o folosesti in avantaju tau nu al lui, al doilea sa ii speri incat sa plece, sau ai putea striga dupa ajutor la lumea dupa strada sa cheme politia, daca ai putea iesi afara astia te-ar putea ameninta cu bata in vazul oamenilor si oamenii ar chema politia. Cam asta am avut de spus, sper ca ai inteles ceva si mai ales sper ca te-am ajutat. Bafta!