| anonim_4396 a întrebat:

Ba voi ce numar vedeti la cercul numarul 5? Cititi tot! Explicati.
http://www.zori.ro/sanatate/test-psihologic-pentru-armat a-168

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ba,eu vad un 8 si cam atat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce tare; eu am lipit ochii pe ecran si nu am vazut nimic.
Dar intrepretarea e gresitabig grin

| Wøodenpints a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am vazut doua clepsidre acolo.Asta inseamna ca am o atractie pentru persoane de acelasi sex.E adevarat iubesc persoane de acelasi sex, doar femeile cand formeaza un cuplu, ma atrag...100% corect! bye!

| DraudeS a răspuns:

E vrajeala ce zice acolo. Cu atractia de acelasi sex...Se vede parca un 84/86, dar in principiu nimic.