| anonim_4396 a întrebat:

Fraaaaate... ce-a ajuns categoria "Comics":NU se mai pun intrebari cu comicuri, de asemenea care NU au nicio legatura cu comicurile, iar daca SE PUN intrebari cu comicuri, comicurile sunt(ma scuzati cei care fac comicuri) de c4cat. Dar oricum sunt mai multe intrebarile care nu au nicio legatura cu comicurile!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...da stiu senzatia!
pana la urma toti prefere sa posteze la t/a. care e o categorie mult mai populara!

| Dash a răspuns:

Pentru ca oamenii nu inteleg faptul ca "Comics" inseamna benzi desenate. Unii cred ca e vorba de lucruri amuzante gen T/A.