| Gabriel643 a întrebat:

Salut,ieri am mers in parc si am vazut o fetita de 2 ani.Am incercat sa ma imprietenesc cu ea.Din vorba in vorba am vazut o musca prin jurul fetitei,am incercat sa o plesnesc,dar a zburat si i-am dat o palma fetitei fara sa vreau. Fata a inceput sa planga si eu incercam sa-mi cer scuze si sa o linistesc. Apoi am vazut un gandac pe jos,si am vrut sa-l omor,dar fara sa vreau,nu am atins piciorul de pamant, si m-am trezit ca i-am dat fetitei un picior in burta, si era la 2 m de mine. Fata a inceput sa planga si mai tare si scuipa sange.
Cat costa un pasaport pana in Brazilia?

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Tu, pedofilule. blushing

| dragosbogdan001 a răspuns:

Mult. Succes, drum bun si cale batuta.

Răspuns utilizator avertizat
| niki1003 a răspuns:

Drum bun. (ee daca mai apuci sa fugi, cred ca fata plingea destul de tare)