| Anyta2000 a întrebat:

Ajutati-ma! Am fobie pentru gandaci.Si azi dimineata cand m-am trezit un gandac mare si maro s-a urcat pe piciorul meu. M-am speriat! Am vrut sa il omor cu o carpa, dar a bazait si dupa-aceea a zburat. M-am speriat si am plecat din camera. Cum pot sa il omor? Ca nu sta. Zboara!

Răspuns Câştigător
| furios4you a răspuns:

Cu grija. prinde-l cand sta pe ceva. daca ai pierdut mai mult de 3 ore din viata, fugind dupa gandac sau ce o fi, iti recomand un spray sau o banda adeviza speciala.BAFTA

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cand ai fobie de gandaci ti-e frica si sa te apropii de ei, cu atat mai putin sa ii omori.
Ia fiole de la farmacia veterinara si nu mai ai probleme in casa cu gandacii.

| danutz24 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica, ti-a intrat o insecta in casa, tu esti mai mare ca insecta...Vezi ca daca deschizi toate geamurile ar putea sa iti intre si mai multe insectelaughing

| DorelSudoru a răspuns:

Mai bine il torturezilaughingDeschide geamurile...si esti sigur ca fobia asta nu e doar frica?

| shippo3313 a răspuns:

@MaDoaren1DeTotCeEsteInJurulMeu, fobie inseamna frica daca nu stiai

| mydarkestdays a răspuns:

Eu iti sugerez sa deschizi toate ferestrele.adica nu inteleg de ce te chinui sa-l omori daca ai fobie. daca vrei sa-l omori totusi, prinde-l cu un prosop si apoi bate-l cu o revista. bafta big grin

| ZapacitaaZapaciteloor a răspuns:

Aaaaaaaaa! ma trec deja fiorii! deschide gemul si bune ceva pe pervaz sa-l atraga.si dupa ce s-au adunat toti imipingi cu un bat "prada" si inchizi repede fereastreasra

| porshe a răspuns:

Ancearca sa al bagi dupa perdea! apoi nu mai are scapare! sper ca te-am ajutat. funda?