| MaicutaMaui a întrebat:

Salut T/A... plictisitorilor! Ok, nu de asta sunt aicihee hee Acum ceva timp, eram in autobuz. Era dimineata, ascultam muzica pe stomacul gol! Eram la geam si o femeie super mare, se pune langa mine. Avea un bulan, cat 3 picioare de-ale mele. Deci ma cam inghesuie acolo. Dupa cateva minute, trage o basina, dar nu din aia zgomotoasa, ci silentioasa, putacioasa rau, de iti cade parul din nas. A naibii se mai si misca pe scaun, sa agite basina sa imi vina la nas. Credeam ca lesin, mi se intorsese stomacul pe dos, mi se belise cheful de muzica, vroiam sa plec dar imi era rusine... stiu ce tampenie. Voi ce ati fi facut in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Ceva de genu mi s-a intamplat si mie cand am purtat o conversatie cu un rocker, ii putea ingrozitor gura, un miros exact ca asta de cadavru aflat in putrefactie...Bine ca am scapat repede de el.

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Salut X,
Eu mă răsteam la dânsa.
Pa X!

| AikkoxD a răspuns:

Nu ştiu de tine' da eu când eram în autobuz, doi tipi din spate îşi făceau declaraţii de dragoste şi îşi mângâiau ouăle unul celuilalt. Da, doi tipi.

| MaicutaMaui explică (pentru AikkoxD):

Hai ca asta mi-a placut laughing trebuia sa filmezi.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru AikkoxD):

tu care dintre oua erai?

| AikkoxD a răspuns (pentru Astaeparereamea):

N-am ouă. sunt fată

| AikkoxD a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Data viitoare îmi lipesc o mini cameră de buzunaru' de la spate.

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca umbli fara masca, vezi?

| MaicutaMaui explică (pentru greece12):

Da, daca mai tinea mult, ieseam pe targa din autobuz. De ceva vreme evit sa ma pun langa femei/barbati mari laughing doar sa ma asigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yep, sunt plictisitoare, deci nu ma voi chinui sa iti raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma, dai replica de robotzibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perversa ca pe tg ocna, imi ceram voie sa ies iar cand eram cu fundul linga capul ei dadeam o perversa fassaita de o imbolnaveam de calvitie pe loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spunam ai dat alarma la chiloti

| Ţăpeşu a răspuns:

Dar nu eram.

| Motanul239 a răspuns:

Ii dadeam o replica ala robotii.
scuza-ma draga...tu..esti asa..mai retrasa?
atunci retrage-te mai incolo ca ocupi toata bancheta.

| BogdanGabi a răspuns:

Cred ca as fi plecat.