Salut TPU,e putin ciudat si nu stiu ce este asta, sau ce ar trebui sa fac si cum sa fac.Sunt putin cam neexperimentat in chestii din astea cu fetele.Va povestesc astfel:
Eram in autobuz,autobuzul oprise la o statie pentru a lua elevii, si cum stateam la geam si ascultam muzica am observat ca o fata se uita catre mine.Stiti,acea senzatie cand ti se pare ca esti atintit de ceva si te uiti inspre acei ochi.Ei bine,ok,ma uit si era o fata destul de draguta,statea si probabil astepta alt autobuz cu prietenele ei.Ok,am vazut-o,intorc capul la loc,dupa cateva secunde vad ca tot nu s-a schimbat nimic,tot ma urmarea,dar cand m-am uitat de aceasta data mi-a zambit foarte frumos,si se uita insistent la mine,si eu surprins,incerc sa ii zambesc si eu. Dupa ce autobuzul plecase se uita dupa mine cum plec si parca,din privirea ei cu acel zambet imi spunea ceva de genul "Pacat,imi placi",cel putin asta am inteles eu, dar si eu i-am zambit frumos pe geam la plecare si intr-un fel s-a bucurat.Deci...cam ce ar fi asta,ok,m-am simtit ciudat cam mereu dupa ce s-a intamplat asta, si tot imi amintesc asta.Deci...ce este asta si ce ar trebui sa fac? Spun astea deoarece sunt neexperimentat cu chestiile de genul, oare ce vroia? Si ce ar trebui sa fac in continuare?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mergi cu acelasi autobuz. Poate o vezi iarasi. Daca ai noroc atunci o vezi si ii ceri numarul de telefon sau ceva ca sa pastrati legatura.
Dupa voribiti si cine stie? Poate ca va intelegeti si ajungeti intr-o relatie.

Succes!

| Muwz a răspuns:

Afla cum o cheama si vorbiti, cunoaste-o mai bine si poate o sa aveti o relatie.

| AIeXxX a răspuns:

Devino "Sherlok Holmes" si caut-o amice.
O sa fiti buni prieteni, daca ma intelegi big grin