| AbigailCiobotaru a întrebat:

Merg intr-o excursie cu colegii...si sa fim seriosi in ce excursii nu se fac farse,dati-mi va rog niste idei, dar sa nu fie prea exagerate... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KatyyLWA a răspuns:

In suc sau in apa pune diferite lucruri[sare, piper, lamaie, portocala, alte condimente]. Faza cu pasta de dinti e una clasica. The water bowl prank[ http://www.youtube.com/watch?v=X989NQoHZyQ ]
Cam atat mi-a venit in cap... Mai cauta pe net :D

5 răspunsuri:
| always4u a răspuns:

Poti sa faci cum i-am facut noi unui coleg: am luat fructe(cirese capsuni etc) si apoi i le-am pus in fata de perna cand era la baie happy

| always4u a răspuns:

Poti de asemenea sa ii pui pasta de dinti in loc de crema in biscuitii oreo.

| Byencutza16 a răspuns:

Mustăți din cariocă neagră, din pastă de dinți
Pastă de dinți în palmă și gâdilat la naslaughing

| VaRogFrumos a răspuns:

Buna aby2000! Iti dau eu o idee. Pai cand doarme cineva puneti pe mana niste pasta de dinti si cand se va drezi si da cu mana pe fata se va murdari. Alta ar fi sa il manfesti pe fata cand doarme, dar una foarte, foarte tare ii sa pui la unu care doarme mana intr-un pahar cu apa si fa face pe el happy
INCEARCALE PE TOATE PE O PERSOANA!happy