| Anonim5566 a întrebat:

Am evoie de idei de farse bune pentru colegi. O sa fim in excursie de o zi cu autocarul, deci imi trebuie sugestii. Funda + vot pentru cele mai multe, interesante si originale!

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ascunde-i ghiozdanul.

| Morphines a răspuns:

Poti sa-i sperii cu o trompeta sau o goarna sau o vuvuzela laughing Cand cineva doarme ii puteti turna cateva sticle de apa pe fata sau sa-l loviti cu ceva evident, tot peste fata. Sau, mai macabre asa, unul dintre voi sa se prefaca ca se ineaca cu mancare si cade la podea si sa zicem ca se preface ca a murit laughing

| deny2002 a răspuns:

Pai am mai multe idei noi anul trecut au pus copii lipici pe scaune si ne-am lipit SAU mai poti lipi o moneda pe jos stiu ca va fi cam greu ca esti in autocar si nu prea ai voie dar sper sa mearga si mai am inca o idee care asta ar putea merge sa lipesti un gandac urias pe geam sau poti sa le pui perne de partait pe scaune mult succesc happy

| tudyeu a răspuns:

Ia voma falsa si intoarcete la colegul din spate si...