| 愛LeEu愛 a întrebat:

vreau si eu glume, fara Bula! Funda! Dar nu vreau link'uri!

Răspuns Câştigător
| ZuzuSweet a răspuns:

1.Informatii pretioase
- Dragă, mi-ai văzut ziarul?
- Da,… am înfăşurat gunoiul în el.
- Dar nici nu am apucat să mă uit in el.
- Aaa., n-ai ratat mare lucru… nişte chiftele de la mă-ta de acum o săptămână şi două coji de pepene…
2.La farmacie
Un iepuras se duce la farmacie :
i:Aveti morcovi?
f(farmacista):nu se vand morcovi la farmacie.
Iepurasul pleaca. A doua zi se duce din nou la vanzatoare : i: "aveti morcovi" F:nu ti-am mai spus odata ca nu? A treia zi la fel... Iar a patra zi farmacista il pune pe iepuras sa stea in locul ei la farmacie iar ea sa vina sa ii ceara mereu morcovi. Zis si facut.Vine farmacista: "Aveti morcovi?" iepurasulbig grinar tu ai reteta? laughinglaughing
3.Doi purici stateu pe un trotuar. Unul dintre ei fuma. La un moment dat trece un caine. Cand il vede, purecele nefumator ii spune celuilalt: – Stinge tigara ca vine Maxi Taxi!
4.- Dragă, mi-ai văzut ziarul? – Da, am înfăşurat gunoiul în el. – Dar nici nu am apucat să mă uit in el. – Aaa., n-ai ratat mare lucru… nişte chiftele de la mă-ta de acum o săptămână şi două coji de pepene… Fundita? happy