| ponturi a întrebat:

Salutare, sambata am fost la o nunta si mirele a luat mireasa de acasa cu camionul. Cum vi se pare asta? Gasiti clipul pe Youtube.

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

La noi in cartier acus 2 ani a fost nunta unuia care era sofer de Tir, m-i s-a parut nespus de frumos si inedit sa vad 10 Tiruri insirate in convoiul de nunta si toate claxonind.

| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.
Pare mai mult a *aroganță din punctul meu de vedere, nemaiținându-se cont de obiceiuri și tradiții.
O zi frumoasă!

| ponturi explică (pentru CiobotaruValentin):

Nu neaparata aroganta, el este sofer si asa a simtit el sa faca, oricum miresei i-a placut.