| razvy99boy a întrebat:

Salz TPU imi spuneti si mie un banc(glumitza) s-au doua cel care e cel mai comic i-a fundita

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

Un turist la un hotel vorbeste cu receptionerul: - Tariful nostru este urmatorul: 100 dolari pe noapte, pat si micul dejun, sau doar 10 dolari daca va faceti singur patul. - Foarte bine, imi aleg varianta sa-mi fac singur patul. - OK! Poftiti fierastraul si ciocanul, ramane doar sa faceti rost de cuie.

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Marie- Ioane, hai in casa ca ploua!
Ion- Pai lasa ca si afara ploua.
-sfarfit-

| Criiiiiiiis a răspuns:

-Aurul expus in aer liber sufera vreo schimbare? -Da, domnule profesor. -Intr-adevar! si anume? -O schimbare de proprietar.

| Deni7 a răspuns:

Doi îndrăgostiţi într-o noapte caldă, de vară, admirând un superb cer instelat.Romantismul pluteşte în aer.
Ea:-Uite, iubitule câte stele sunt pe cer!
El:Îhî! Căcălău! laughing

| Codrina13 a răspuns:

Ce este o femeie gravida pentru un canibal? (un ou kinder cu surprize) laughing

| razvy99boy explică:

CriiisFaceLegeaAşaCăTaci,Dash si Hellstorm70 suntem c-a la egalitate daca vreti sa facetiun baraj cu inca un banc laughing bvlaughing

| Nicu20005 a răspuns:

Era odata bula la scoala
profa ii zice:ba bula tu stii ce e patria?
bula:NU
profa:esti prost
tot profa:vasile zine u ce e patria
vasile:patria este mama noastra
profa:bravo vasile
tot profa: bula acu zine u ce este patria daca ai inteles
bula:patria este mama lu vasile
profa:ba boule patria e si mama ta
bula:inteles
profa:ce ai inteles ma?
bula:ca sunt frate cu vasile

Bula merge la scoala acolo doamna invatatoare il intreaba:
-Bula cu ce vii la scoala?
-Cu un audi.
-Tom tu cu ce vii la scoala?
-Cu gipu doamna.
A doua zi profesoara il intreaba pe Bula:
-Bula u cu ce vii la scoala?
-Cu un Audi.
-Atunci de ce ai intarziat?
-Mi-o cazut lantul.

Ii zice maicasa lu bula sa se duca la magazin si ia carnati.
mama:ia-o la stanga dreapta stanga dreapta,dai de o batrananica dai bunaziua ca asa e bine.
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai de un caine dai osu ca sa nu te muste.
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai deo groapa sari peste ea ca sa nu-ti rupi picoarele
mama:stanga dreapta stanga dreapta dai de o biserica inchinate ca asa e bine
mama:stanga dreapta stanga dreapta treci strada si ai luat carnatii,ai inteles Bula?
Bula:da mama deci stanga dreapta stanga dreapta dau de o batranica ii dau osu ca sa nu ma muste,stanga dreapta stanga dreapta dau de un caine ii dau buna ziua ca asa e bine,stanga dreapta stanga dreapta dau deo groapa ma inchin la ea ca asa e bine, stanga dreapta stanga dreapta dau de o biserica sar peste ea sa numi rup picioarele, stanga dreapta stanga dreapta ma calca o masina si am luat carnatii, cine s-a prins

Bula la scoala ia o nota proasta.Invatatoarea ii spune:
-Bula pe maine sati semneze maicata nota.
A doua zi bula merge la scoala cu nota nesemnata.
-Bula de ce nu tio semnat maicata nota?(intreaba profesoara)
-O calcat-o excavatorul.
-Atunci sati semneze taicato nota.
A treia zi bula merge la scoala cu nota nesemnata din nou.Invatatoarea ii spune:
-Bula de ce nu tio semnat taicato nota?
-L-a calcat excavatorul.
-Ma Bula da tu ce faceai in timpu asta?
-Ma plimbam cu excavatorul.

bula si cu strula se duc la un hotel.
B:aveti vreo camera libera?
dna receptie:nu mai avem.
S:bula uite un copac afara hai sa ne culcam in el.
B:bine, hai.
B:strula tu dormi jos.ca noaptea vin hotii...
S:bine ma!
prima seara:vin hotii:il bat pe ala de sus adica{bula}
a doua zi:vin hoti.il bat pe ala de sus adica{bula}
B:strula mai dormi si tu sus ca pe mine m-au batut hotii prea rau.
S:bine ma!
a treia zi:vin hotii. zice unul dintre hoti:hai sa-l mai batem si pe ala de jos ca pe ala de sus l-am batut prea rau! adica{bula}