| ViVi a întrebat:

Spuneti-mi un banc care e cel mai comic dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

Un mercedes mergea linistit cand din spate apare o masinuta mica in viteza.
Ajunge in dreptul mercedesului si soferul striga:
- Cunosti marca Toppolino?

Cel din mercedes se enerveaza si accelereaza. Dupa un timp masinuta apare iar soferul striga iar:
- Cunosti marca Toppolino?

Totul se repeta inca o data. Mercedes-ul nervos nu se mai intrece cu soferul nebun, il lasa in plata Domnului si isi continua drumul.

Dupa 5 minute vede pe marginea soselei masinuta facuta praf si langa ea soferul intins pe iarba.
Mercedes-ul opreste si il ia pe accidentat spre spital. Pe drum il intreaba:

- Acum te-ai calmat cu marca ta?
Ranitul raspunde:
- Credeam ca stiti unde-i frana.

8 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Tati, da-mi telefonul tau sa o sun pe mami ca vad ca si-a lasat telefonul acasa!laughinglaughinglaughingrolling on the floor

Psihoyounger

| albastrel a răspuns:

Banc banc... e pe tanc! rolling on the floor

| alexdop21 a răspuns:

Doua vaci crosetau sifon intr-un bec, si la un moment dat trece mama lor, procul, in zbor si ii intreaba :
"Plecati dracu de aici! "

| LEET a răspuns:

Bula mergea pe strada, avand cu el o pusca de vanatoare si doua cutii de conserve.
-Ce faci, Bula, cu cutiile alea?
-Maine e ziua soacrei mele si m-am gandit sa-i daruiesc o pereche de cercei.
-Mda, cam originali cercei. SI cu pusca ce faci?
-Trebuie sa-i fac gauri in ureche, ca n-are laughing

| ady20hbk a răspuns:

Bulă povesteşte la şcoală bătălia de la Rovine:
- Mamă, să fi văzut ce era acolo! Tunuri, săgeţi, puşti... Mamă, i-au bătut românii pă turci de s-au c***t pă ei. Dar după aia i-au bătut turcii pă români de s-au c***t pă ei, apoi iar i-au bătut românii pă turci de s-au c***t pă ei, şi iar turcii i-au bătut pă români de s-au...
- Bine, bine, mă Bulă, şi cum s-a terminat bătălia?
- Păi, cînd a venit pădurarul şi le-a zis "Ia căraţi-vă, mă, de-aici că mi-aţi împuţit pădurea!".

| alexandru14 a răspuns:

Două bufniţe stau pe o creangă. Prima zice : Buhuhuuuu! La care a doua: Buhuhuuuu la măta că m-ai speriat! whistling

| adela22 a răspuns:

3 tipe evadeaza din inchisoare: O blonda, o roscata si o bruneta.
La un moment dat, paznicul inchisorii isi face rondul de noapte iar tipele vazandu-l se sperie.
Vazand 3 saci se baga fiecare in cate unul.
Paznicul trece si da cu piciorul in primul sac cu bruneta... din sac se aude "Ham-Ham!" la care paznicul isi zice:"Aaaa...nu-i nimic... un sac cu catei" si trece mai departe si da cu piciorul in al doilea sac cu roscata... Din sac se aude:"Miau Miau!" trece mai departe si da cu piciorul in sacul cu blonda la care din sac se aude:"Cartofi!"

rolling on the floor rolling on the floor laughing laughing

| shade a răspuns:

Doau clatite merg intr-un desert, la una ii cade vanilia!