| Gabita1 a întrebat:

Caut un banc foarte comic!

Răspuns Câştigător
| JulietteJokes a răspuns:

O tipa avea 3 amanti:Gheorghe, Ion, Bula.
Intr-o zi sotul ei era plecat intr-o delegatie.Ea s-a gandit sa-i cheme pe cei 3 la ea.La scurt timp dupa venirea amantilor apare si sotul.Ea il ascunde pe Gheorghe in sifonier,pe Ion in frigider,iar pe Bula sus pe mobila de la bucatarie.
Sotul se duce sa isi puna haina in sifonier acolo unde-l gaseste pe Gheorghe:
-Ce facfi bha nesimtitule!
-Dupa ce ca vin sa iti repar sifonierul asa faci?!
-Iarta-ma!
Sotul il plateste pe Gheorghe pentru. repararea sifonierului, apoi se duce sa isi i-a ceva de mancare, iar in frigider il gaseste pe Ion urmand aceeasi poveste.
Dar cand s-a asezat la masa l-a vazut pe Bula.
Bula se uita la el, el la Bula, Bula la el, pana cand Bula nervos:
-Ce dracu te holbezi asa?! Nu ai mai vazut gandaci de bucatarie?!
Funda?

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Se întâlnesc două babe pe uliţă:
- Ce faci ţaţo?
- Vin de la poştă.
- Ai luat pensia?
- Ei, am luat o p*lă…
- Şi eu ca proasta am luat pensia!

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Un baiat, cauta un banc.
Sfarsit!

| JulietteJokes a răspuns (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

O tipa avea 3 amanti:Gheorghe, Ion, Bula.
Intr-o zi sotul ei era plecat intr-o delegatie.Ea s-a gandit sa-i cheme pe cei 3 la ea.La scurt timp dupa venirea amantilor apare si sotul.Ea il ascunde pe Gheorghe in sifonier,pe Ion in frigider,iar pe Bula sus pe mobila de la bucatarie.
Sotul se duce sa isi puna haina in sifonier acolo unde-l gaseste pe Gheorghe:
-Ce facfi bha nesimtitule!
-Dupa ce ca vin sa iti repar sifonierul asa faci?!
-Iarta-ma!
Sotul il plateste pe Gheorghe pentru. repararea sifonierului, apoi se duce sa isi i-a ceva de mancare, iar in frigider il gaseste pe Ion urmand aceeasi poveste.
Dar cand s-a asezat la masa l-a vazut pe Bula.
Bula se uita la el, el la Bula, Bula la el, pana cand Bula nervos:
-Ce dracu te holbezi asa?! Nu ai mai vazut gandaci de bucatarie?!
Funda?

| Ralluca99 a răspuns:

Bula : Mama, ies afara!
Mama : Cu prietenii?
Bula : Nu mama, cu teroristii!

altul :

Mama : BULAAAA! de ce nu ai facut patul, de ce nu ai mancat, de ce te porti urat cu sora ta, bulaaaaaaa!
Bula ( in gandul lui, stand pr pc si ffff calm ) : Femeie nebuna.