| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Si...da... cine mi-a mancat castravetii care miroseau acum cateva zile? Ce, vi s-a facut pofta si v-ati decis sa ii mancati pe ai mei? La voi nu exista magazine sau ce? :@ Hai ca deja imi scade glicemia fara castravetii mei gustosi!

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu băă, i-a luat barza.

| NOBODY a răspuns:

Și alt răpus de Alzheimer.

| Chαяtreux a răspuns:

:-s

| CannbalCorpse a răspuns:

Imi pare rau. Promit ca o sa-ti cumpar alti!

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru CannbalCorpse):

Bine,dar sa nu ii mai furi da? laughing

| CannbalCorpse a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Nu promit nimic laughing!

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru CannbalCorpse):

Eeeeeee atunci...ne suparam rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu mai există magazine, doar marketuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Daca ai vrut sa pari amuzanta, iti spun eu ca nu ai fost...
2. Aproape nimeni nu e amuzant in categoria asta.
3. Ce ti se pare amuzant in intrebarea asta?

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru anonim_4396):

1.Nu am vrut sa par amuzanta cu raspunsul sau intrebarea asta
2.Sa mori tu?winkingblushing
3.Muuuulte,dar nu intelegi tu.

Concluzie : Nu ti se pare amuzant, NU TE TREZI SA COMENTEZI AIUREA CA SA TE AFLII IN TREABA

| iKeel a răspuns:

Băi, deci lasă-mă cu castraveții tăi că mie îmi plac biscuiții oreo.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru iKeel):

Hiiiiiii... si mie! laughing Impartim? puppy dog eyes

| 69CarpeDiem a răspuns:

Sincer aceasta intrebare intra in top...cum sa spui asa ceva?
Inca o intrebare penibila, proasta si fara pic de inteles... jalnic

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru 69CarpeDiem):

Bine ca nu esti tu jalnic... jalnicule straight face

| Louuder98 a răspuns:

Nu v-ati saturat sa pune-ti intrebari aiurea?