| anonim_4396 a întrebat:

De ce va este pofta sa mancati acum?laughing

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

De o pizza mare cu de toate si de niste tort. sad

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De niste mentosanetongue

| Elena1234456 a răspuns:

Nu prea imi este foame dimineata, dar nu as spune "NU" unui bol mare de musli cu fructe si o cana de lapte dulce love struck.

| Malvina24 a răspuns:

Aseara mi-era pofta de capsuni acum parca as manca o inghetata!

| Ramonaaaa a răspuns:

Pizzalove struck

| Cσσкiє a răspuns:

Pizza făcută de mama şi griş cu lapte! sad

| Tourniquet a răspuns:

De o inghetata cu fistic, capsuni si vanilie. love struck

Vaaaai, ce figuri rolling on the floor love struck.

| anad a răspuns:

Porumb fiert! Imi place cel proaspat, vara, nu si boabele care sunt in conserve!

| Ea12345 a răspuns:

Tocmai se afla pe aragaz niste pulpite de pui la prajit si niste cartofi pentru piure. Abia astept, si-asa imi e o foame...sad

| nobody_9468 a răspuns:

O shaworma:X
Dar cum nu exista prin apropiere asa ceva...imi voi face niste cartofi prajiti cu ketchup si maionezawinking. Vrei si tuhee hee?
Invit tot TPU'ul la masabig grinbig grinbig grin. Voi aduceti bauturawinking {ceva tare daca se poatehee hee }

Bafta.

| Klara a răspuns:

Da, deci avand in vedere ca sunt o nesatula in materie de mancare, mi-e pofta.
De pizza, daca se poate cat mai picanta
De o salata greceasca sau de tzatzici
De un Hamburger sau orice altceva cu carne si maioneza.
De capsuni love struck
De un tort imens de ciocolata (mai exact Joffre),
De un McFlurry cu KitKat,
De M&M's,
De Nestea verde (sa beau) laughing

| BingBang :D a răspuns:

Inghetata laughing

| sasha a răspuns:

Un pahar de sucwinking tonguehappy

| Clauditza a răspuns:

Aripioare de pui cu cartofi prajiti pacat ca mama le facae mai tarziu.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Iam i-am i-am...aer...pai ceva delicios

| Toxic_5027 a răspuns:

Intrebari de pe TPUlaughing

| Ella123 a răspuns:

Mie acum imi este pofta de o inghetata si de niste pizza... tie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De un CheeseBurger cu cartofi prajiti si o Cola de la Mc Donald's big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-a fost pofta de pufuleti si am mancat o punga mare de 100 g laughing)))si mi-a fost pofta si de musaca si uite ce noroc pe mine ca fix asta am avut la masa azi

@. just. a. tear. mersi pentru masa pe care ne-o oferi laughing venim cu placere bineintelessmug nu-i frumos sa refuzam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De un BigMac cu cartofi prăjiţi şi o Cola! drooling