| alexxx_3182 a întrebat:

Sincer... aveti satisfactzie cand"moare"capra vecinului pe care nu il suportatzi?

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Nu, am satisfactie cand omor capra vecinului...

12 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Din pacate... da laughing

Anna
| Anna a răspuns:

Nu, sincer nu ma pot bucura de necazul altuia.Nu am inima pentru asa ceva.Sunt cea mai empatica persoana pe care o stiu.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cateodata da si cateodata nu.Recunosc ca prima data ma incanda ideea dar mai tarziu descopar ca nu este tocmai cum credeam eu.happy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Daaa! Mai ales daca moare de mana mea devil

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu m-as bucura sa moara capra vecinului...decat daca capra mea a murit din cauza lui big grin

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

S-a iscat deja pandemia de gripa caprina?
Nu-mi place cand moare capra vecinului, dar daca ma invita la pomana, nu ma dau inapoi de la o bucata de pastrama.

prfml
| prfml a răspuns:

Acum in ziua de astazi e ca naiba, multi vor sa moara vecinu sa ramana capra. happy

mlm
| mlm a răspuns:

Eu consider ca niciodata nu trebuie sa te bucuri de raul altuia, ca nici nu stii cind se intoarce asupra ta.

| FearNoEvil a răspuns:

Daaaaa devil

| simiiii a răspuns:

blushing m-as bucura putin, doar putin blushing)) putin mai mult`

| alexxx_3182 explică:

Tare tipuleverde laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am vecini cu capre. Fara gluma: nu ma bucura necazul altuia. Asa-s construita. Sigur, daca dl inginer are o capra defuncta voi bea o bere pentru pomana.