| dot a întrebat:

Va simtiti mai bine cand "moare si capra vecinului"?

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Sa stii ca da! Orice ar zice altii de frustrare sau alte povesti dintr-astea, oricine are o doza de egoism care il va face sa iasa dintr-o stare depresiva auzind ca si vecinului i s-a intamplat un ghinion, nu doar lui.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sentimentul acesta este pentru cei frustrați! Nu mă regăsesc printre ei!
Pa, pa.

| Alinaga a răspuns:

Nu nu ma simt mai bine decat daca pentru acea prersoana simt o ura puternica si acest sentiment il am pentru o singura persoasna

| dreamout a răspuns:

Da cu ce a gresit saraca? Dumnezeu s`o odihneasca:X Nu mi-a facut nici un rau:X O sa merg la inmormantarehappy
Nu ma simt bine nici cand celui care mi-a facut cel mai mult rau i se intampla ceva minuscul care il face sa sufere. Nu e in firea mea. Din aceasta cauza, lumea profita. Dar sti cum e, roata se intoarce, va veni si vremea mea:X
Nu am nimic cu nimeni, e problema fiecaruia cate capre are si cate capre pierde.
As aprecia daca ceilalti nu s-ar bucura cand imi moare mie capra, dar in loc sa vina sa ma consoleze de pierderea pretioasei capre, dau petreceretongue
Asta e, lumea a luat o intorsatura totala. Indiferenta, minciuna, invidia au intaietate. Se promoveaza de acasa, de la scoala.de peste totsad da, e dureros, mai sunt si suflete bune, dar putinesad

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Daca mi-a omorat-o si el pe a mea... dinte pentru dinte.Ca pe pricipiul asta vad ca se merge.Trist,dar adevarat!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt genul pe care s-o intereseze de capra vecinului. Fiecare cu capra luilaughing.